Zákaznické centrum
Výběr prodejny může ovlivnit skladové zásoby vybraného zboží, jeho cenu, popřípadě i cenu dopravy.
Hlavní město Praha
Jihočeský kraj
Jihomoravský kraj
Karlovarský kraj
Kraj Vysočina
Královéhradecký kraj
Liberecký kraj
Moravskoslezský kraj
Olomoucký kraj
Pardubický kraj
Plzeňský kraj
Středočeský kraj
Ústecký kraj
Zlínský kraj
Přihlášení
0
menu

DeWALT

DeWALT

Proč DeWALT

Podívejte se, proč miliony profesionálů volí DeWALT. Od naší bohaté historie a osvědčeného výkonu až po zaměření na inovace a technologie. Od roku 1922 až do současnosti DeWALT pokračuje v navrhování a optimalizaci profesionálních řešení pro pracoviště - nářadí, příslušenství a servis - aby zajistil absolutní jistotu pro nejnáročnější podmínky. Jsme DeWALT a jsme GUARANTEED TOUGH.

DeWALT Yellow & Black je víc než jen barevné schéma

Naše nářadí a příslušenství je stvořeno pro život na staveništi. Právě tam jsou testována. A pokud se vyskytne problém, je to místo, kde ho řešíme. Výsledkem jsou výrobky, za které se můžeme zaručit. Zaručeně odolné od roku 1924.

Řešení pro staveniště

Naše výrobky najdete na staveništi. Tam je testujeme. Je to místo, kde se používají. A tam se osvědčují. Celé řadě DeWALT se daří na staveništi, protože právě tam vznikají nápady na další produkty a inovace. Aby nářadí neslo jméno DeWALT, musí nejen obstát v náročných podmínkách pracoviště, ale musí také vykonat svou práci. A musí ji vykonávat den za dnem.

Inovace, na kterých nám záleží

DeWALT se na staveništi učí, co funguje a co ne, abychom mohli vše vylepšit. Každá naše inovace je vedena snahou zvýšit výkon, snadnost použití nebo produktivitu. Nářadí měníme proto, že změna zlepšuje práci profesionála, který jej používá, nikoliv kvůli změně. Od technologií používaných při průzkumu vesmíru a v letadlech až po začlenění technologie Bluetooth do našich výrobků DeWALT zůstává v čele inovací na pracovištích.

Udržitelnost

Přímá zpětná vazba od uživatelů inspiruje naše inženýry, aby nově definovali možnosti. S využitím nejnovějších technologií se pouštíme do řešení problémů na staveništi, abychom zvýšili efektivitu, zvýšili produktivitu a pomohli vám více využít vaše nářadí.

Proč je elektrické nářadí DeWALT zaručeně odolné?

Pouštíme je. Pokryjeme je prachem. Přetěžujeme je. Celé dny s nimi třeseme. Zrychlujeme je a brzdíme. Necháváme je běžet bez přestávky celé týdny. Zmrazujeme je. Vystavujeme je nejhoršímu počasí. Milionkrát je zapínáme a vypínáme. A stále od nich očekáváme, že budou každý den fungovat a podávat výkon. Každé nářadí musí projít nejpřísnějšími testy DeWALT, než se vůbec dostane na trh.