Sada připojovací Alca M9000K-DN110 chrom
k napojení vody a odpadu pro závěsné WC – sada, materiál PE, jmenovitá světlost DN 110, délka 300 mm, krytka chrom
Na poptávku
Cena s DPH
Cena bez DPH
Číslo položky: 6001156532
Katalogový kód: SSP45
Výrobky značky: ALCADRAIN
popis
  • Pro napojení vody a odpadu pro závěsné WC – sada
  • Pro předstěnové instalační systémy
  • Přímé hrdlo pro napojení závěsné WC mísy k odpadu, polyethylen, průměru 110 mm, včetně manžety
  • Propojka pro napojení závěsné WC mísy k přívodu vody z nádrže, polypropylen, přůměru 45 mm, včetne vrapové vložky
  • Fixační set pro uchycení WC mísy: podložky – 4 ks, krytka – 2 ks, matice – 2 ks
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 45% z ceníkové ceny