Sestava Protherm Panther Condens AK200 25KKO-CS/1
varianty
Aktuálně vyprodáno
Cena s DPH
Cena bez DPH
Číslo položky: 6000164060
Katalogový kód: 289N9
Výrobky značky: PROTHERM
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 32% z ceníkové ceny
bez DPH za sada
s DPH za sada
Nejnižší prodejní cena v době 30 dnů před poskytnutím slevy
bez DPH za sada
s DPH za sada
Aktuální prodejní porovnávací cena po slevě 32% z ceníkové ceny
bez DPH za ks
s DPH za ks
parametry
výkon 3,3-26,9 kW
třída energetické účinnosti vytápění A
třída energetické účinnosti ohřevu vody B
napětí 230 V
krytí IPX4D
typ AK200 25KKO-CS/1
jmenovitý výkon 25 kW
max. provozní tlak 3 bar