Set 3v1 pro závěsné WC Alca Sádromodul AM101/1120 (M370)
V centrálním skladu
Můžete mít 19. 5. v prodejně
Cena s DPH
Cena bez DPH
popis
- Nastavitelné kotvící výsuvné nohy s brzdou v rozmezí 0–200 mm
- Viditelné označení nivelace a středové rysky
- Posuvný mechanismus držáku odpadu v osmi polohách ve vzdálenosti 0–93 mm
- Rohový ventil s možností na napojení na potrubní systém Mepla
- Příprava na připojení držáku s DG1/2" přechodem pro bidetovací sedátka a spršky
- Duální splachování nezávisle nastavitelné s hygienickou rezervou
- Možnost vestavby oddáleného nebo senzorového splachování
- Kompatibilní se všemi ovládacími tlačítky Alca
- Servisní práce bez použití nářadí
- Přívod vody zezadu/shora uprostřed
- Nádržka je vyrobena z jednoho kusu, čímž je zaručena 100% nepropustnost
- Kryt servisního otvoru zjednodušuje montáž a brání pronikání vlhkosti a nečistot
- Montážní hloubka nastavitelná v rozmezí 20–95 mm
- Stavební hloubka 125 mm
- Materiál nosné konstrukce: kov ošetřený práškovou barvou
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 24% z ceníkové ceny
s DPH za ks
dokumenty
1
parametry
výška
1120 mm