Hřebíkovačka cívková AKU Milwaukee M18FRCN45-302X
2× akumulátor 3 Ah, napětí 18 V, kapacita zásobníku 120 hřebíků, délka hřebíku 19–45 mm, úhel 15 °, průměr hřebíků 3 mm, hmotnost 3,8 kg, kufr HD box
Na poptávku
Cena s DPH
Cena bez DPH
Číslo položky: 3510001304
Katalogový kód: BVW0X
Výrobky značky: Milwaukee
popis
Akumulátorová cívková hřebíkovačka Milwaukee M18FRCN45-302X pro pokrývače na kotevní hřebíků
  • Zámek Dry-Fire zastaví nastřelování pokud v zásobníku nezůstanou žádné hřebíky.
  • Technologie Ready to Fire eliminuje dobu rozběhu mezi jednotlivými nástřely.
  • Nastřelí až 1 100 hřebíků na jedno nabití akumulátoru 3 Ah REDLITHIUM™.
  • Umožňuje použití hřebíků od 19 mm do 45 mm s průměrem 3 mm a průměrem hlavy od 10,1 mm do 10,5 mm s roztečí 15 stupňů.
  • Flexibilní systém napájení: pracuje se všemi akumulátory M18™ MILWAUKEE®.
Obsah balení:
  • hřebíkovačka cívková AKU Milwaukee M18FRCN45
  • 2× akumulátor 3 Ah M18 HB3
  • nabíječka M12-M18 FC
  • kufr HD box
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 10% z ceníkové ceny
parametry
napětí akumulátoru 18 V
typ akumulátoru Li-lon
kapacita akumulátoru 3 Ah
hmotnost 3,8 kg
balení 2× akumulátor 3 Ah
průměr hřebíků 3 mm
kapacita zásobníku 120 hřebíků
úhel 15 °
délka hřebíku 19–45 mm