Utahovák rázový AKU Milwaukee M18BLIDR-502X
2× akumulátor 5 Ah, napětí 18 V, krouticí moment 190 Nm, 2 500/4 700/4 900 rázů/min, upínací systém 1/4" HEX, hmotnost 1,3 kg, nabíječka M12-18 FC, kufr HD box
popis
Akumulátorový rázový utahovák Milwaukee M18BLIDR-502X měří na délku pouhých 112 mm, takže je ideální na práci ve stísněných prostorech.
- Technologie bezuhlíkového motoru zajišťuje krouticí moment 190 Nm, 3 600 otáček za minutu a 4 900 úderů za minutu.
- Vkládání bitů jednou rukou díky pojistce pro rychlejší a snazší výměnu bitů.
- Odolná celokovová převodovka a převody pro dlouhou životnost a maximální krouticí moment.
- Ukazatel stavu nabití a LED světlo.
- Celokovová oboustranná spona na opasek pro snadné a rychle zavěšení nářadí.
- Flexibilní systém napájení: pracuje se všemi akumulátory M18™ MILWAUKEE®.
- 2× akumulátor 5 Ah M18 B5
- nabíječka M12-M18 FC
- kufr HD box
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 10% z ceníkové ceny
parametry
napětí akumulátoru
18 V
typ akumulátoru
Li-Ion
kapacita akumulátoru
5 Ah
hmotnost
1,3 kg
balení
2× akumulátor 5 Ah
otáčky
1250/2400/3600 otáček/min
upínací systém
1/4" HEX
počet rázů
2500/4700/4900 rázů/min
krouticí moment
190 Nm