Sada AKU nářadí Milwaukee M18FPP6G3-502B
2× akumulátor 5 Ah, napětí 18 V, vrtačka s příklepem M18FPD3, utahovák rázový M18FID3, pila okružní M18FCS552, pila mečová M18FSZ, bruska úhlová M18FSAG125X, LED svítilna, nabíječka M12-M18 FC, taška
V centrálním skladu
Můžete mít 18. 5. v prodejně
České Budějovice Hrdějovice
Cena s DPH
Cena bez DPH
Číslo položky: 3510001202
Katalogový kód: BXN6U
Výrobky značky: Milwaukee
popis
Akumulátorová vrtačka s příklepem M18FPD3 s délkou 175 mm pro přístup do stísněných prostor.
  • 13mm celokovové sklíčidlo pro spolehlivé uchycení bitů.
  • Maximální koutící moment 158 Nm.
  • Maximální počet příklepů 33 000 příklepů/min.
  • Průměr vrtání dřevo/ocel/zdivo 89/16/16 mm.
  • Počet otáček 1. stupeň 0–500 / 2. stupeň 0–2 100 otáček/min.
  • 2 nastavení rychlosti.
  • Hladina akustického tlaku 95,78 dB(A).
  • Vibrace při vrtání do betonu 11,3 m/s2.
  • Hmotnost produktu 2,2 kg (včetně akumulátoru).
  • Příslušenství: spona na opasek, boční madlo.
Akumulátorový rázový utahovák M18FID3 celková délka pouhých 113 mm pro přístup do stísněných prostor.
  • Maximální kroutící/utahovací moment 226 Nm.
  • Počet příklepů 1 400/ 3 600/ 4 400/ 0–4 400 příklepů/min.
  • Počet otáček bez zatížení 1 750/ 3 000/ 3 900/ 0–3 900 otáček/min.
  • Hladina akustického tlaku 100,27 dB(A).
  • Upínání nářadí 1/4" HEX.
  • Vibrace 23,23 m/s2.
  • Hmotnost produktu 1,7 kg (včetně akumulátoru).
  • Příslušenství: spona na opasek a držák bitů
Akumulátorová okružní pila M18FCS552 pro průměr kotouče 165 mm.
  • Počet otáček bez zatížení 6 000 otáček/min.
  • Maximální hloubka řezání při 45 °/90 ° 44/57 mm
  • Kapacita úkosu 50 °
  • Hmotnost produktu 3,4 kg (včetně akumulátoru)
Akumulátorová mečová pila M18FSZ s délkou zdvihu 32 mm.
  • Maximální hloubka řezu dřevo/hliník/kovová trubka/neželezné kovy/ocel 300/25/150/25/20 mm
  • Počet zdvihů bez zatížení 0–3 000 zdvihů/min.
  • Hladina akustického tlaku 85,4 dB(A)
  • Vibrace při řezání desky 20,18 m/s2
  • Hmotnost produktu 3,8 kg (včetně akumulátoru).
  • Příslušenství: pilový plátek
Akumulátorová úhlová bruska M18FSAG125X pro průměr kotouče 125 mm s upínáním M14.
  • Maximální hloubka řezu 33 mm.
  • Funkce LINE LOCK OUT, funkce měkký start, ochrana proti zpětnému rázu, bez brzdy.
  • Hladina akustického tlaku 82,7 dB(A)
  • Vibrace při hrubém broušení 5,5 m/s2.
LED svítilna, nabíječka M12-M18 FC, 2× akumulátor 5 Ah M18 B5, taška
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 29% z ceníkové ceny
parametry
napětí akumulátoru 18 V