Sada AKU nářadí Milwaukee M12FPP2A2-402X
2× akumulátor 4 Ah, napětí 12 V, vrtačka s příklepem M12FPD2, utahovák rázový M12FID2, nabíječka C12 C, HD box
V centrálním skladu
Můžete mít 18. 5. v prodejně
Cena s DPH
Cena bez DPH
Číslo položky: 3510001201
Katalogový kód: 3BKZ2
Výrobky značky: Milwaukee
popis
Akumulátorová vrtačka s příklepem M12FPD2 s délkou 152 mm pro přístup do stísněných prostor.
  • 13 mm kovové sklíčidlo pro rychlou výměnu a upevnění bitů.
  • Maximální kroutící moment 45 Nm.
  • Maximální počet příklepů 22 500 příklepů/min.
  • Průměr vrtání dřevo/ocel/zdivo 35/13/13 mm.
  • Počet otáček 1. stupeň 0–450 ot/min. / 2. stupeň 0–1 550 ot/min.
  • Hmotnost produktu 1,4 kg (včetně akumulátoru).
  • Hladina akustického tlaku 89,3 dB(A).
  • Vibrace při vrtání do betonu 15,73 m/s2.
Akumulátorový rázový utahovák M12FID2 s délkou pouhých 127 mm je ideální pro práci ve stísněných prostorách.
  • Maximální kroutící moment 170 Nm.
  • Upínání nářadí 1/4" HEX.
  • Počet příklepů 1 300/ 3 500/ 4 000/ 0–4 000 příklepů/min.
  • Hmotnost produktu 1,1 kg (včetně akumulátoru).
  • Hladina akustického tlaku 99,25 dB(A)
  • Vibrace 14,35 m/s2.
  • Elektronická ochrana před přehrátím.
  • Zapouzdření desky elektroniky chrání před prachem, vlhkostí a nárazy.
  • LED diody na akumulátoru signalizují aktuální míru nabití.
2× akumulátor 4 Ah, HD box
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 10% z ceníkové ceny
parametry
napětí akumulátoru 12 V