Pila kotoučová AKU Milwaukee M18FCS66GR3-121C
akumulátor 12 Ah, napětí 18 V, průměr kotouče 190 mm, upínací otvor 30 mm, hloubka řezu (90 °) 68 mm, úhel řezu 50 °, hmotnost 5,7 kg, vodicí lišta, nabíječka M12-18 FC, kufr, kotouč
Na poptávku
Cena s DPH
Cena bez DPH
Číslo položky: 3510001162
Katalogový kód: 5TV22
Výrobky značky: Milwaukee
popis
Akumulátorová kotoučová pila Milwaukee FCS66GR3-121C k řezání dřeva a OSB desek.
  • Okružní pila M18 FUEL™ poskytuje výkon pro podélné řezání a umožňuje udržovat 6 000 otáček za minutu po celou dobu práce a díky technologii FORGE™ zabudované v této pile zajišťuje rychlejší řezání - na jedno nabití akumulátoru 12 Ah dokáže nařezat až 700 kusů borovicového hranolu o rozměrech 90×45 mm nebo 64 běžných metrů borovicového panelu o tloušťce 42 mm.
  • 190mm pilový kotouč s hloubkou řezu 68 mm, umožňující proříznout 3 OSB desky o tloušťce 22 mm.
  • Odolný kovový závěsný hák pro uspořádání pracovního prostoru a bezpečnost.
  • Dodává se s adaptérem DEK26, který se hodí přímo ke všem vysavačům MILWAUKEE®.
  • Integrované LED světlo pro osvětlení pracovního prostoru.
  • Kapacita úkosu až 50 °.
  • Optimalizováno pro použití s akumulátory FORGE™.
  • Flexibilní systém napájení: pracuje se všemi akumulátory M18™ MILWAUKEE®.
Obsah balení:
  • Pila kotoučová AKU Milwaukee FCS66GR3
  • 1× akumulátor 12 Ah M18 FB12
  • nabíječka M12–18 FC
  • kufr
  • příslušenství: 1× řezný kotouč CSB P W 190×30×1,8 mm, počet zubů 24, tvar zubů ATB
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 10% z ceníkové ceny
parametry
napětí akumulátoru 18 V
typ akumulátoru Li-Ion
kapacita akumulátoru 12 Ah
hmotnost 5,7 kg
balení akumulátor 12 Ah
otáčky 6000 otáček/min
průměr kotouče 190 mm
upínací otvor 30 mm
úhel řezu 50 °
hloubka řezu (45 °) 53 mm
hloubka řezu (90 °) 68 mm