Rádio stavební Milwaukee M18RADDAB+G2-0 dab+
bez akumulátoru, napájení z akumulátorů MILWAUKEE® M18™ nebo ze síťové zásuvky, USB-C port, AM, FM, DAB+, 442×216×216 mm, hmotnost 4,6 kg
V centrálním skladu
Můžete mít 19. 5. v prodejně
popis
- Rozsah ladění: AM/522–1620 KHZ, DAB/174–239 MHZ, FM/87,5–108 MKHZ
- Integrované rukojeti a zabudovaný úložný prostor umožňují snadnou přepravu a skladování telefonů.
- Dva hlubokotónové reproduktory 88,9cm poskytují vyvážený a čistý zvuk.
- Dva výškové reproduktory poskytují jasné výšky.
- Přizpůsobitelný ekvalizér pro lepší kvalitu zvuku a předvolba 18 stanic.
- Tlumicí koncovky a kovové mřížky reproduktorů chrání před pády, vodou a nečistotami na staveništi.
- Chráněná zásuvka USB-C nabíjí elektronická zařízení v režimu střídavého i stejnosměrného proudu.
- Napájení z akumulátorů MILWAUKEE® M18™ nebo ze síťové zásuvky.
- Až 13 hodin provozu s akumulátorem M18™ REDLITHIUM™ 5 Ah.
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 10% z ceníkové ceny
parametry
napětí akumulátoru
18 V
typ akumulátoru
Li-Ion
rozměry
442×216×216 mm