Pistole nýtovací AKU Milwaukee M12BPRT-201X
akumulátor 2 Ah, napětí 12 V, zdvih 20,32 mm, 273×66,8×165 mm, akustický tlak 53,1 dB(A), akustický výkon 64,1 dB(A), hmotnost 2,1 kg, nástavce, nabíječka C12 C, kufr HD box
Na poptávku
Cena s DPH
Cena bez DPH
Číslo položky: 3510001080
Katalogový kód: 068G0
Výrobky značky: Milwaukee
popis
Akumulátorová nýtovací pistole Milwaukee M12BPRT-201X pro všechny hliníkové, ocelové, nerezové a měděné nýty až do průměru 4,8 mm.
  • Až 325 ks nerezových nýtů 4,8 mm na jedno nabití akumulátoru s kapacitou 2 Ah.
  • Nainstaluje nýt v jednom zdvihu díky délce zdvihu 20,32 mm.
  • Přídržná koncovka přidržuje nýt při jakékoliv orientaci.
  • Integrovaný háček na opasek a očko na upevnění šňůrky.
  • Flexibilní systém napájení: pracuje se všemi akumulátory MILWAUKEE® M12™.
  • Tahová síla 9 000 N.
Obsah balení:
  • Pistole nýtovací AKU Milwaukee M12BPRT
  • akumulátor 2 Ah M12 B2
  • nabíječka C12 C
  • kufr HD box
  • příslušenství: nástavce 2,4/3,2/4/4,8 mm
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 10% z ceníkové ceny
parametry
napětí akumulátoru 12 V
typ akumulátoru Li-Ion
kapacita akumulátoru 2 Ah
rozměry 273×66,8×165 mm
hmotnost 2,1 kg
šířka 66,8 mm
délka 165 mm
balení akumulátor 2 Ah
výška 273 mm
akustický výkon 64,1 dB(A)
zdvih 20,32 mm