Šroubovák vrtací AKU Extol Premium SHARE20V 8891802
2× akumulátor 1,5 Ah, napětí 20 V, krouticí moment 12/28 Nm (měkký/tvrdý), upínací systém sklíčidlo 0,8–10 mm, hmotnost 1,3 kg, nabíječka, kufr
Na poptávku
Cena s DPH
Cena bez DPH
Číslo položky: 1960004459
Katalogový kód: ZKB62
Výrobky značky: Extol
popis
Hlavní přednosti:
  • dvourychlostní převodovka umožňuje nastavit odpovídající otáčky pro konkrétní druh práce
  • sklíčidlo s aretací pro snadnou výměnu nástrojů
  • 19 stupňů kroutícího momentu plus stupeň pro vrtání - ideální pro každé použití
  • integrovaná LED svítilna usnadní práci v tmavých prostorách
  • pogumovaná rukojeť tlumí vibrace a činí práci příjemnější a bezpečnější
  • akumulátor má indikátor nabití a lze ho použít ve všech typech nářadí Extol Premium 88918xx
Lehký a výkonný dvourychlostní vrtací aku šroubovák s vysokým utahovacím momentem pro vrtání a šroubování do kovu a dřeva. Díky aretaci sklíčidla můžete snadno měnit vrtáky jednou rukou. Akumulátor lze použít ve všech 20V aku strojích z řady Extol Premium 88918xx. Díky Li-ion technologii je možné akumulátory kdykoliv dobíjet, aniž by se tím snižovala jejich kapacita. Li-ion akumulátor ztrácí energii vlivem samovybíjení velmi pomalu a vydrží dlouho nabitý a připravený k použití.
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 3% z ceníkové ceny
parametry
typ akumulátoru Li-Ion
napětí akumulátoru 20 V
kapacita akumulátoru 1,5 Ah
doba nabíjení 30 min
krouticí moment (měkký materiál) 12 Nm
krouticí moment (tvrdý materiál) 28 Nm
stupně krouticích momentů 19
otáčky 350/1300 otáček/min
upínací systém sklíčidlo 0,8–10 mm