Prodej nepodnikajícím zákazníkům pouze přes e-shop dek.cz. Prodejna Tábor Čekanice má dnes z technických důvodů zavřeno.
Zákaznické centrum
Přihlášení
0
menu

DEKWOOL

 DEKWOOL

Charakteristika

 DEKWOOL  DEKWOOL

DEKWOOL r

DEKWOOL r je víceúčelová tepelná izolace na bázi skleněných minerálních vláken. Materiál je díky svým tepelněizolačním vlastnostem, nízké hmotnosti, dobré zpracovatelnosti a dalším technickým vlastnostem vhodný zejména pro zabudování do lehkých konstrukcí. Materiál je dodáván v úsporném kompresním obalu v podobě rolovaných pásů.

DEKWOOL G035 r Roll

Tepelněizolační pásy DEKWOOL G035 r Roll se vyznačují velmi dobrou zpracovatelností. Vhodnou strukturou materiálu je zajištěna pružnost tepelněizolační rohože, která umožňuje kvalitní a trvanlivé vyplnění dutiny v konstrukci. Tepelněizolační pásy DEKWOOL G035 r Roll je vhodné použít do konstrukcí, u kterých je kladen požadavek na vyšší míru tepelné izolace nebo do konstrukcí, kde je omezený prostor pro umístění tepelné izolace. Výrobek lze s výhodou použít jako tepelná izolace šikmých střech vkládaná mezi krokve. Dále je vhodný pro použití jako tepelná izolace vkládaná do dutiny stěn dřevostaveb, akusticky tlumicí vložka vkládaná do lehkých montovaných příček, tepelná izolace podlah vkládaná do roštu, volně ložená tepelná izolace stropních konstrukcí nebo akusticky tlumicí vložka zavěšených podhledů.

DEKWOOL G039 r Roll

Tepelněizolační pásy DEKWOOL G035 r Roll jsou vhodné pro standardní zateplování konstrukcí staveb. Materiál má dobrou zpracovatelnost. Přířezy materiálu po nabytí jmenovité tloušťky mají dostatečnou pružnost pro umístění do svislých konstrukcí. Tepelněizolační pásy DEKWOOL G039 r Roll jsou vhodné pro použití jako tepelná izolace podlah, stropů a obvodových stěn, a jako akusticky tlumicí vložka lehkých montovaných příček a zavěšených podhledů.

DEKWOOL G 039 i

Tepelněizolační pásy DEKWOOL G035 i jsou vhodné pro standardní zateplování konstrukcí staveb. Materiál má dobrou zpracovatelnost. Přířezy materiálu po nabytí jmenovité tloušťky mají dostatečnou pružnost pro umístění do svislých konstrukcí. Tepelněizolační pásy DEKWOOL G039 i jsou vhodné pro použití jako tepelná izolace podlah, stropů a obvodových stěn, a jako akusticky tlumicí vložka lehkých montovaných příček a zavěšených podhledů.

DEKWOOL G042 r Roll

Tepelněizolační pásy DEKWOOL G042 r Roll jsou vhodné zejména pro vodorovné konstrukce, kde je materiál aplikován bez mechanického zatížení. Materiál DEKWOOL G042 Roll je vhodné použít například jako tepelnou izolaci podlah vkládanou do nosného roštu nebo jako akusticky tlumicí vložku stropů se zavěšeným podhledem.

DEKWOOL DW

Tepelněizolační pásy DEKWOOL DW r jsou určeny pro vytvoření tepelněizolační a akusticky tlumicí vrstvy v lehkých montovaných příčkách a v podhledech. Materiál DEKWOOL DW r lze použít v systémových skladbách příček s požadavkem na objemovou hmotnost výrobků z minerálních vláken nejméně 15 kg/m3. Vhodnou strukturou materiálu je zajištěna pružnost tepelněizolační rohože, která umožňuje kvalitní a trvanlivé vyplnění dutiny v konstrukci.

Dokumenty