Zákaznické centrum
Výběr prodejny může ovlivnit skladové zásoby vybraného zboží, jeho cenu, popřípadě i cenu dopravy.
Hlavní město Praha
Jihočeský kraj
Jihomoravský kraj
Karlovarský kraj
Kraj Vysočina
Královéhradecký kraj
Liberecký kraj
Moravskoslezský kraj
Olomoucký kraj
Pardubický kraj
Plzeňský kraj
Středočeský kraj
Ústecký kraj
Zlínský kraj
Přihlášení
0
menu

DEKPLAN

 Dekplan pro střechy

Charakteristika

Hydroizolační fólie DEKPLAN jsou vyrobeny z měkčeného PVC. Sortiment fólií umožňuje realizovat různé varianty střech dle způsobu stabilizace hydroizolační vrstvy. Použití konkrétního typu vyplývá z jeho vlastností (typ nosné vložky, tloušťka fólie apod.) Fólie DEKPLAN jsou vhodné jak pro nově realizované skladby, tak i pro sanace starých střech. V sortimentu fólií DEKPLAN je řada doplňkových materiálů usnadňující realizaci standardních detailů střech.

 Alkorplan 3517x  Alkorplan 3517x

Odolnost proti UV záření a povětrnostnímu stárnutí

Fólie DEKPLAN 76, DEKPLAN 79 a doplňkové fólie DEKPLAN 70 a DEKPLAN X76 jsou odolné proti účinkům UV záření a vyhovují požadavkům na účinky umělého povětrnostního stárnutí. Fólie DEKPLAN 77 musí být po instalaci celoplošně zakryta dalšími vrstvami, aby bylo zabráněno přímému působení povětrnostních vlivů.

Svařitelnost

Fólie DEKPLAN se vyznačují vynikající svařitelností. Svařitelnost je výborná i po dlouhé době. To se uplatní např. Při dodatečných úpravách hydroizolace, při zabudování nového prostupu či při opravách poškozených míst.

Rozměrová stálost

U fólií DEKPLAN, které jsou vyrobeny z měkčeného PVC, je dosahováno vynikající dlouhodobé rozměrové stability.

Difúzní vlastnosti

Fólie DEKPLAN jsou charakteristické nízkou hodnotou faktoru difúzního odporu.

Odolnost proti prorůstání kořínků

Vlastní materiál při výrobě fólie DEKPLAN 77 a horkovzdušně vytvořené svary jednotlivých pruhů fólie jsou odolné proti prorůstání kořínků. To umožňuje používat fólii všude tam, kde hrozí poškození hydroizolace kořínky a ve skladbě vegetačních střech.

Informace

Podrobné informace o navrhování skladeb plochých střech naleznete v publikaci KUTNAR – Ploché střechy – Skladby a detaily, vydané společností Stavebniny DEK . Další informace o provádění fólií DEKPLAN naleznete v příručce Střešní fólie DEKPLAN – montážní návod.

Veškeré informace včetně kompletního technického poradenství Vám poskytnou vyškolení pracovníci ATELIERU DEK – specializovaného střediska Stavebnin DEK.

Dokumenty