Vyberte si prodejnu
Sortiment a služby
510 000 100 - Pomůžeme vám

ALKORPLAN pro bazény

 Alkorplan pro bazény

Charakteristika

Bazénové hydroizolační fólie ALKORPLAN jsou vyrobeny z měkčeného PVC (PVC-P). Uplatňují se při stavbě nových venkovních i vnitřních bazénů. Významné uplatnění nachází i při rekonstrukcích starších bazénů. Svojí kvalitou patří fólie ALKORPLAN na špici v Evropě. Proti na trhu běžně dostupným bazénovým fóliím vyniká především vysokou UV stabilitou a stálobarevností.

ALKORPLAN je v bazénové Evropě pojmem založeným na kvalitě.

Fólie ALKORPLAN si našly i u nás uplatnění při realizacích bazénů:

  • rodinných domků,
  • koupališť,
  • plaveckých bazénů.

Nosná konstrukce bazénu, na kterou se bude pokládat fólie ALKORPLAN, může mít libovolný tvar a může být provedena z různých materiálů (beton, omítnuté zdivo, ocelový plech, dřevo, atd.).

Jednotlivé typy se odlišují kvalitativním a barevným provedením.

 Alkorplan pro bazény  Alkorplan pro bazény

Stálobarevnost a odolnost proti UV záření

Materiál pro výrobu fólií je stabilizován proti vlivu UV záření. Bazénové fólie ALKORPLAN vykazují vysokou stálost barevného odstínu. Právě tyto vlastnosti dělají z ALKORPLANu nadstandardní fólii, která svojí kvalitou patří na špici v Evropě.

Rozměrová stálost

Díky více než 40 letým zkušenostem s výrobou fólií z měkčeného PVC je u fólií ALKORPLAN dosahováno vynikající dlouhodobé rozměrové stability. Tento fakt dokumentuje velké množství úspěšných realizací po celém světě.

Svařitelnost

Fólie ALKORPLAN se vyznačují vynikající svařitelností. Zvláště významný je fakt, že tato svařitelnost je výborná i po dlouhé době, což se pozitivně uplatní například při doplňování nového prostupu v bazénu apod.

Odolnost proti hnilobě

Materiál používaný při výrobě všech typů fólií je odolný proti hnilobě, plísním a odpuzuje mikroorganizmy.

Skladování

Fólie musí být skladovány v originálních obalech, v suchých a dobře větraných skladech při teplotě nejvýše 30°C.

Informace

Veškeré informace včetně kompletního technického poradenství Vám poskytnou vyškolení pracovníci ATELIERU DEK – specializovaného střediska Stavebnin DEK.

Dokumenty