Zákaznické centrum
Výběr prodejny může ovlivnit skladové zásoby vybraného zboží, jeho cenu, popřípadě i cenu dopravy.
Hlavní město Praha
Jihočeský kraj
Jihomoravský kraj
Karlovarský kraj
Kraj Vysočina
Královéhradecký kraj
Liberecký kraj
Moravskoslezský kraj
Olomoucký kraj
Pardubický kraj
Plzeňský kraj
Středočeský kraj
Ústecký kraj
Zlínský kraj
Přihlášení
0
menu

Inteligentní bezdrátový systém osvětlení Philips Hue

zveřejněno: 5. 9. 2019
Banner 1

Bezdrátové osvětlení, které umožňuje jednoduché ovládání osvětlení z mobilního telefonu nebo tabletu odkudkoliv. Hrajte si s barvami nebo s intenzitou světla anebo zařízení synchronizujte se svou hudbou, hrami a filmy. Vybírat můžete ze stovek aplikací a jediným omezením je tak vaše představivost.

obrázek 2

Systém Philips Hue nabízí tři typy chytrých žárovek a svítidel, které se nabízejí v různých tvarech, velikostech a modelech. Vyberte si Hue White pro snadné ovládání a pohodlí, Hue White Ambience pro příjemné teplé bílé světlo až chladné denní světlo pro podporu vašich denních aktivit, případně Hue White and Color Ambience pro pohlcující zážitky. Všechny spolupracují na tom, aby z vašeho domova udělaly místo chytřejší, pohodlnější a energeticky účinnější.

banner 3

K ovládání celého systému slouží Hue BRIDGE, který je „mozkem“ celého systému. Spojuje vaše chytré zařízení s žárovkami Philips Hue. Bridge je připojen k síti Wi-Fi přes váš router, poté můžeme ovládat až 50 svítidel a 10 ovládačů přes aplikaci odkudkoliv na světě. Bridge je součástí většiny základních sad Philips Hue, případně si zařízení můžete koupit samostatně a postavit si vlastní systém Philips Hue. Bez Bridge není možné systém Philips Hue ovládat pomocí aplikace.

bridge

..

Typy žárovek a svítidel Philips Hue 

3 obrázek

..

Philips Hue White

Světlo s možností stmívání

..

Philips Hue White Ambience

Světlo s možností stmívání a změny teploty bílého světla CCT (teplá až studená).

..

Philips Hue White and Color Ambience

Světlo s možností možností stmívání, změny barvy světla RGB (až 16 miliónů barev) a změny teploty bílého světla CCT (teplá až studená

..

Změna CCT

Změna teploty bílého světla poskytovaného svítidlem či žárovkou.

..

cct

RGB

Kombinace barevných odstínů (červená, zelená, modrá) pro dosažení až 16 miliónů různých barev poskytovaných svítidlem či žárovkou.

rgb

Sortiment Philips Hue naleznete ZDE

..

Můstek Philips Hue Bridge
Můstek Philips Hue Bridge
1 358,23
 Kč
cena za ks s DPH