Naše prodejny přešly v prosinci na zimní otevírací dobu. Ověříte si ji zde.
Zákaznické centrum
Výběr prodejny může ovlivnit skladové zásoby vybraného zboží, jeho cenu, popřípadě i cenu dopravy.
Hlavní město Praha
Jihočeský kraj
Jihomoravský kraj
Karlovarský kraj
Kraj Vysočina
Královéhradecký kraj
Liberecký kraj
Moravskoslezský kraj
Olomoucký kraj
Pardubický kraj
Plzeňský kraj
Středočeský kraj
Ústecký kraj
Zlínský kraj
Přihlášení
0
menu

Nová generace izolací - Kingspan OPTIM-R

zveřejněno: 8. 8. 2019
úvodní

Vakuově izolované panely

Požadavky na minimalizaci energetické náročnosti budov se neustále zvyšují. To samozřejmě souvisí i se vzrůstající potřebou aplikace účinných systémů tepelných izolací. Někteří výrobci řeší tyto požadavky zvyšováním tloušťek běžně používaných izolantů. To má však za následek úbytek využitelného prostoru.


Kingspan OPTIM-R je panel s vakuovou izolací (tj. vacuum insulation panel neboli VIP), který poskytuje třikrát lepší izolační vlastnosti ve srovnání se stávajícími vysoce kvalitními materiály a až pětkrát lepší vlastnosti než běžně dostupné izolační materiály. To představuje významné zlepšení a radikální změnu v řešení tepelných izolací. Jedná se o výrobek nové generace izolací.

tepelné vlastnosti
porovnání 3

Co je to OPTIM-R ?

Kingspan OPTIM-R se skládá z mikroporézního jádra, z něhož je vyčerpán vzduch a které je uzavřeno a utěsněno v tenkém hermeticky uzavřeném obalu. Tímto se dosáhne vynikající tepelné vodivosti při nejtenčím provedení k řešení specifických izolačních problémů.


Se svoji deklarovanou (dlouhodobou) tepelnou vodivostí (l) 0,007 W/m·K dosahuje výrobek až pětkrát vyšší izolační schopnosti oproti jiným, tradičním izolačním materiálům. Pokud je výrobek správně instalován a chráněn proti poškození a penetraci, poskytuje spolehlivou a dlouhodobou tepelnou izolaci po celou dobu životnosti budovy. Vakuové izolační panely Kingspan poskytují řešení pro případy spojené s nedostatkem místa.


Systémy:

systémy


Vakuově izolované panely Kingspan OPTIM-R nyní exkluzivně i ve Stavebninách DEK

Pro více informací prosím kontaktujte:


Obchodní zástupce divize izolace na prodejnách DEK.


Zákaznické centrum:

stavebniny@dek.cz

+420 510 000 100