Zákaznické centrum
Přihlášení
0
menu

Nová generace izolací - Kingspan OPTIM-R

zveřejněno: 8. 8. 2019

Vakuově izolované panely

Požadavky na minimalizaci energetické náročnosti budov se neustále zvyšují. To samozřejmě souvisí i se vzrůstající potřebou aplikace účinných systémů tepelných izolací. Někteří výrobci řeší tyto požadavky zvyšováním tloušťek běžně používaných izolantů. To má však za následek úbytek využitelného prostoru.


Kingspan OPTIM-R je panel s vakuovou izolací (tj. vacuum insulation panel neboli VIP), který poskytuje třikrát lepší izolační vlastnosti ve srovnání se stávajícími vysoce kvalitními materiály a až pětkrát lepší vlastnosti než běžně dostupné izolační materiály. To představuje významné zlepšení a radikální změnu v řešení tepelných izolací. Jedná se o výrobek nové generace izolací.

Co je to OPTIM-R ?

Kingspan OPTIM-R se skládá z mikroporézního jádra, z něhož je vyčerpán vzduch a které je uzavřeno a utěsněno v tenkém hermeticky uzavřeném obalu. Tímto se dosáhne vynikající tepelné vodivosti při nejtenčím provedení k řešení specifických izolačních problémů.


Se svoji deklarovanou (dlouhodobou) tepelnou vodivostí (l) 0,007 W/m·K dosahuje výrobek až pětkrát vyšší izolační schopnosti oproti jiným, tradičním izolačním materiálům. Pokud je výrobek správně instalován a chráněn proti poškození a penetraci, poskytuje spolehlivou a dlouhodobou tepelnou izolaci po celou dobu životnosti budovy. Vakuové izolační panely Kingspan poskytují řešení pro případy spojené s nedostatkem místa.


Systémy:


Vakuově izolované panely Kingspan OPTIM-R nyní exkluzivně i ve Stavebninách DEK

Pro více informací prosím kontaktujte:


Obchodní zástupce divize izolace na prodejnách DEK.


Zákaznické centrum:

stavebniny@dek.cz

+420 510 000 100