Zákaznické centrum
Výběr prodejny může ovlivnit skladové zásoby vybraného zboží, jeho cenu, popřípadě i cenu dopravy.
Hlavní město Praha
Jihočeský kraj
Jihomoravský kraj
Karlovarský kraj
Kraj Vysočina
Královéhradecký kraj
Liberecký kraj
Moravskoslezský kraj
Olomoucký kraj
Pardubický kraj
Plzeňský kraj
Středočeský kraj
Ústecký kraj
Zlínský kraj
Přihlášení
0
menu

Tipy odborníků - září

zveřejněno: 30. 8. 2022

Stavíte nebo rekonstruujete a nejste si jistí, který materiál nebo nářadí je pro váš projekt nejlepší? Inspirujte se tipy našich odborníků. Představí vám novinky na trhu i nejlépe hodnocené produkty.

I strop můžete postavit rychle a jednoduše

Rychlá, jednoduchá a nenáročná montáž – to je stropní systém Porotherm. Ze širokého výběru jednotlivých komponentů si vybere skutečně každý. Nosníky POT jsou vyráběny v délkách 1750–8250mm a jednotlivé typy vložek MIAKO poskytují řešení stropu s dodatečnou nadbetonávkou i bez ní (typ MIAKO BNK). Využití nosníků a vložek Porotherm pro realizaci masivního krovu také zabraňuje přehřívání interiéru obytného prostoru v letních měsících. Na obezdívku stropní konstrukce můžete vybírat ze široké škály věncových tvárnic, a to včetně novinky – věncovek VT 20 (zateplené minerální vatou). Součástí nabídky jsou také překlady KP 7 určené pro překlenutí otvorů stavebních výplní. Technologickou špičku představují roletové a žaluziové překlady KP VARIO UNI, které svými tepelněizolačními vlastnostmi uspokojí i ty nejnáročnější stavaře.

LIBOR HOŘÁK
produkt manažer pro keramické dřevo
Stmelte se s vaším zateplovacím systémem

Nezbytnou součástí skladby zateplovacího systému jsou lepicí a stěrkovací tmely. V naší nabídce můžete vybírat ze široké škály tmelů k lepení a stěrkování různých izolačních materiálů. U standardního typu zateplovacího systému vám dostatečně dobře poslouží základní tmely. Náročnější zákazník může zvolit tmely s vylepšenou přídržností k podkladu určené pro lepení speciálních izolantů, jako jsou XPS, PUR a PIR materiály. Některé tmely lze dokonce použít bez nutnosti kotvení izolantu fasádními hmoždinkami. Vždy je nezbytné dodržovat systémovou skladbu daného výrobce v rámci penetrace, lepicího a stěrkovacího tmelu i finální omítky. Pro lepší orientaci v sortimentu a doporučení vhodného výrobku se neváhejte obrátit na naše proškolené kolegy.

ONDŘEJ ZUŠŤÁK
produkt manažer pro fasádní systémy

Hydroizolace z asfaltových pásů

Asfaltové pásy představují díky své všestrannosti a univerzálnosti dlouhodobé, spolehlivé a osvědčené hydroizolační řešení. Již více než 29 let vám tyto pásy nabízíme, prodáváme a také distribuujeme, a to nejen v rámci České republiky. Vybrané typy, které znáte pod obchodními názvy ELASTEK, GLASTEK, DEKBIT či DEKGLASS pro vás necháváme vyrábět na základě vlastních technologických receptur. Dbáme na použití kvalitních surovin a intenzivně se věnujeme výstupní kontrole pásů při jejich samotné expedici. Díky tomu mají asfaltové pásy vysoké kvalitativní parametry a dlouhodobou životnost.

ONDŘEJ JEKEL
produkt manažer pro asfaltové pásy
Střešní krytina na míru

Potřebujete-li novou střechu, máme pro vás řešení jménem MAXIDEK. Tato velkoformátová plechová střešní krytina s dokonalou imitací klasických tašek nabízí téměř neomezenou paletu barevných odstínů a povrchových úprav. Díky snadné a rychlé pokládce i nízké hmotnosti se hodí pro všechny typy staveb od rekonstrukcí po novostavby. V rámci našich modulů vyrábíme střešní krytinu MAXIDEK velmi variabilně. Poptávat můžete různou délku jednotlivých tabulí i výšku samotných modulů krytiny. Výhodou krytiny je i jedinečný 3D-CUT, který přesně kopíruje vzhled tašek v oblasti okapu. Systém MAXIDEK zároveň nabízí celou řadu originálních doplňků pro řešení detailů, jako jsou například prvky pro zakončení střechy, hřebenáče, odvětrávání, prostupy a další.

DALIBOR KNAP
produkt manažer pro plechové krytiny

Plastová trubka PERT – méně práce, více užitku

V roce 1982se v Nizozemí začal poprvé vyrábět materiál PE-RT – polyetylen vysoce odolný vůči zvýšené teplotě. Právě tento materiál tvoří základ pětivrstvé trubky PERT-5 DEK, která je díky němu lehká, odolná, flexibilní a ideální pro pokládku podlahového vytápění. Pokud využijete odvíječ potrubí, pokládku zvládnete sami bez jakékoliv pomoci. O připojení k rozdělovači se postarají svěrná šroubení, takže při samotné instalaci si vystačíte pouze s nůžkami na plastové potrubí. Trubky také skvěle zapadají mezi nopy systémové desky DEKPERIMETER PV-NR75. S výpočtem potřebného materiálu vám poradí náš DEKSMART kalkulátor, který naleznete na QR odkaze níže. Přejeme materiálu PE-RT ke čtyřicátinám vše nejlepší a ať jeho popularita i nadále roste!

LUKÁŠ INGR
produkt manažer pro vytápění a ohřev vody
Úsporný rodinný dům v dnešní turbulentní době

V dnešní nejisté době rychle rostoucích cen energií a hrozícího nedostatku plynu se zvedá tlak na soběstačnost a nízkonákladovost u nově postavených rodinných domů, a to nejen v legislativě, ale i v povědomí investorů. Při vhodném zkombinování vysoce účinného elektrického vytápění, řízeného větrání s rekuperací tepla a čerpání sluneční energie pomocí fotovoltaiky si zajistíte snížení výdajů za energie na minimum. Spokojení budou i investoři, kteří se nemusí obávat vysokých pořizovacích nákladů v případě využití vícera rozdílných technologií, jelikož dotace Nová zelená úsporám pokryje až 50% nákladů. Spolu se specializovaným partnerem vám rádi navrhneme řešení na míru vašim potřebám včetně vhodné kombinace technologií.

JINDŘICH ROEDL
produkt manažer pro modulové přístroje a rozvaděče

Nekompromisní parametry a výkony

Kompaktní příklepová vrtačka a šroubovák DeWALT je ideálním pomocníkem pro každého. Ať už potřebujete vrtat nebo šroubovat, můžete se bez sebemenších kompromisů spolehnout na bezuhlíkovou technologii tohoto přístroje, která vám zaručí vynikající účinnost a dlouhou životnost motoru. Přístroj disponuje celokovovou převodovkou, kovovým sklíčidlem a dvěma převodovými stupni. Další výhodou je jeho nízká hmotnost, pogumovaný povrch a ideální vyvážení. Práci vám ulehčí i diodové LED svítilny zabudované přímo ve vrtačce. Součástí balení jsou dvě baterie, pevný plastový kufr a nabíječka. Baterie jsou vybaveny indikátorem stavu nabití.

PETR LIŠKA
produkt manažer pro elektrické nářadí

Akce platí od 30. 8. do 2. 10. 2022, nebo do vyčerpání zásob.