Zákaznické centrum
Výběr prodejny může ovlivnit skladové zásoby vybraného zboží, jeho cenu, popřípadě i cenu dopravy.
Hlavní město Praha
Jihočeský kraj
Jihomoravský kraj
Karlovarský kraj
Kraj Vysočina
Královéhradecký kraj
Liberecký kraj
Moravskoslezský kraj
Olomoucký kraj
Pardubický kraj
Plzeňský kraj
Středočeský kraj
Ústecký kraj
Zlínský kraj
Přihlášení
0
menu

K pronájmu hutnicí techniky pivo a kýta

zveřejněno: 28. 4. 2022
uvodni banner

Pronajměte si u nás od 1. 5. do 31. 7. 2022 hutnicí techniku, a my vám k tomu přidáme dárek. Při celkovém obratu nad 70 000 Kč bez DPH od nás po skončení akce dostanete uzenou vepřovou kýtu a soudek piva.

Akce se vztahuje na stroje hutnicí techniky pronajaté v půjčovnách Stavebnin DEK v období od 1. 5. do 31. 7. 2022. Vyhodnocení soutěže a předání dárků proběhne na konci akčního období. Na jedno IČ můžete získat jen jednu sadu dárků.

Naše nabídka


Válec vibrační příkopový
Ježkový válec pro hutnění příkopů a zásypů. Vhodný i pro hutnění podkladních vrstev a základů staveb. Pohodlné ovládání pomocí dálkového ovládače.

Deska vibrační reverzní nad 700 kg
Reverzní vibrační deska pro hutnění během výstavby pozemních a liniových staveb. Ideální pro zakládání, silnice, cesty, kanalizaci a pozemkové úpravy.


Pěch vibrační
Vibrační pěch pro hutnění malých ploch a ve špatně přístupných místech ve výkopech, kolem základů apod. Zajišťuje kvalitní hutnění do větší hloubky.

Válec vibrační silniční s ořezávacím kolečkem
Tandemový vibrační válec pro zhutňování asfaltů i ostatních materiálů. Vhodný pro chodníky, cyklostezky a opravy vozovek.