Naše prodejny přešly v prosinci na zimní otevírací dobu. Ověříte si ji zde.
Zákaznické centrum
Výběr prodejny může ovlivnit skladové zásoby vybraného zboží, jeho cenu, popřípadě i cenu dopravy.
Hlavní město Praha
Jihočeský kraj
Jihomoravský kraj
Karlovarský kraj
Kraj Vysočina
Královéhradecký kraj
Liberecký kraj
Moravskoslezský kraj
Olomoucký kraj
Pardubický kraj
Plzeňský kraj
Středočeský kraj
Ústecký kraj
Zlínský kraj
Přihlášení
0
menu

Bazénové fólie ALKORPLAN - nadstandardní kvalita pro nadstandardní bazény

zveřejněno: 17. 1. 2022
banner 01

Bazénové hydroizolační fólie ALKORPLAN jsou vyrobeny z měkčeného PVC (PVC-P). Uplatňují se při stavbě nových venkovních i vnitřních bazénů. Významné uplatnění nachází i při rekonstrukcích starších bazénů. Svojí kvalitou patří fólie ALKORPLAN na špici v Evropě.

Nosná konstrukce bazénu, na kterou se bude pokládat fólie ALKORPLAN, může mít libovolný tvar a může být provedena z různých materiálů (beton, omítnuté zdivo, ocelový plech, dřevo, atd.) Jednotlivé typy se odlišují kvalitativním a barevným provedením.

ALKORPLAN 1000

Bazénová fólie vyrobená z měkčeného PVC s výztužnou vložkou z PES tkaniny. Fólie je jednobarevná v celé své tloušťce.

ALKORPLAN 2000

Bazénová fólie vyrobená z měkčeného PVC s výztužnou vložkou z PES tkaniny. Má na povrchu speciální lak, který chrání fólii proti poškrábání, skvrnám, mikroorganismům a UV záření.

vzornik pod vodou 2000

ALKORPLAN 3000

Bazénová fólie vyrobená z měkčeného PVC s výztužnou vložkou z PES tkaniny. Fólie mají na PVC vrstvě natištěný barevný vzor a jsou opatřeny ochrannou vrstvou laku. Tato úprava zvyšuje odolnost proti obrusu a poškrábání, dále zabraňuje ulpívání nečistot na povrchu fólie a zvyšuje stálost barev fólie a odolnost vůči mikroogranismům.

vzornik pod vodou 3000

ALKORPLAN 3000 TOUCH

Bazénová fólie vyrobená z měkčeného PVC s výztužnou vložkou z PES tkaniny. Fólie mají na povrchu natištěný barevný a vytlačený plastický vzor. Všechny fólie (mimo Elegance) jsou protiskluzové. Mají na povrchu speciální lak, který chrání fólii proti poškrábání, skvrnám, mikroorganismům a UV záření.

vzornik pod vodou touch

ALKORPLAN CERAMICS

Bazénová fólie z měkčeného PVC s výztužnou vložkou z PES tkaniny. Fólie mají na povrchu natištěný a vytlačený vzor (imitace keramické mozaiky). Mají na povrchu speciální lak, který chrání fólii proti poškrábání, skvrnám, mikroorganismům a UV záření.

vzornik pod vodou ceramics

Chcete vědět více o bazénových fóliích ALKORPLAN? Více informací najdete v technickém listu a montážním návodu.