Zákaznické centrum
Výběr prodejny může ovlivnit skladové zásoby vybraného zboží, jeho cenu, popřípadě i cenu dopravy.
Hlavní město Praha
Jihočeský kraj
Jihomoravský kraj
Karlovarský kraj
Kraj Vysočina
Královéhradecký kraj
Liberecký kraj
Moravskoslezský kraj
Olomoucký kraj
Pardubický kraj
Plzeňský kraj
Středočeský kraj
Ústecký kraj
Zlínský kraj
Přihlášení
0
menu

Proč vybrat bezprašné lepidlo na rekonstrukci koupelny?

zveřejněno: 24. 8. 2021

Chystáte se na rekonstrukci koupelny nebo kuchyně a nevíte, jaké vybrat lepidlo? Mezi výrobci lepidel vládne obrovská konkurence, a tak není divu, že své receptury neustále vylepšují. Kromě účelu, pro jaký ho potřebujete, se můžete zaměřit také na další vlastnosti jako je jednodušší zpracování nebo menší prašnost během míchání.

Přečtěte si také článek na co si dát pozor při výběru lepidla na obklady?

uvodni banner

Řeč je o tzv. bezprašných lepidlech, která mají během míchání nižší prašnost až o 90 % a která jsou určena zejména pro čistší a bezproblémové pokládání dlaždic na betonové povrchy. Technologicky se jedná o produkty na bázi cementu, do jejichž receptur se přidává přesně specifikované množství minerálních aditiv. Ta omezují prašnost výrobku při sypání do záměsové vody na minimum a zároveň výrazně zlepšují zpracovatelský komfort nejen při míchání, ale také při aplikaci lepidel na podklad.  

Tento druh lepidel uplatníte všude, sáhnout byste po nich měli zejména pro práci v bytech, ale také u rekonstrukcí, kde je přítomnost prachu vyloženě nežádoucí, například v nemocnicích nebo pečovatelských domech. 

Realizace s těmito lepidly bude jednodušší a rychlejší nejen díky zpracování, ale také díky čistšímu pracovnímu prostředí a během následného úklidu. Lepidla jsou díky nízké prašnosti navíc šetrnější k životnímu prostředí.

Pokud se pro bezprašná lepidla rozhodnete, hledejte je pod označením „LOW DUST“. Jejich výběr navíc potěší i vaši peněženku, protože se pohybují na podobných cenách jako jejich běžní konkurenti. 

Ať už lepíte velké kameninové dlaždice nebo třeba mozaiky, pokud s výběrem toho pravého lepidla váháte, navštivte kteroukoliv prodejnu Stavebnin DEK, kde vám vždy rádi poradíme.

Akční produkty:


Nechte si poradit našimi odborníky

Pokud vás kromě efektivity otopné soustavy zajímá také výsledný vzhled, zvolte přímotopné podlahové vytápění, které v koupelně není vidět ani slyšet a které ani během let nevyžaduje žádnou další údržbu. Výkonem ale konkuruje běžným přímotopům... Číst více
Jindřich Roedl
produkt manažer pro modulové přístroje a rozváděče