Zákaznické centrum
Výběr prodejny může ovlivnit skladové zásoby vybraného zboží, jeho cenu, popřípadě i cenu dopravy.
Hlavní město Praha
Jihočeský kraj
Jihomoravský kraj
Karlovarský kraj
Kraj Vysočina
Královéhradecký kraj
Liberecký kraj
Moravskoslezský kraj
Olomoucký kraj
Pardubický kraj
Plzeňský kraj
Středočeský kraj
Ústecký kraj
Zlínský kraj
Přihlášení
0
menu

Elektrické vytápění

zveřejněno: 31. 8. 2020
ELEKTRICKÉ VYTÁPĚNÍ

Elektrické podlahové vytápění patří k nejefektivnějším způsobům, jak zajistit tepelný komfort ve vašem domově, a to zejména díky vysoké účinnosti topných prvků a velmi přesné regulaci. Elektrické vytápění je zvýhodněno oproti ostatnímu elektro sortimentu ve Štědré dovolené 500 Kč = 1 bod.Kompletní návrh včetně energetického štítu: Při zaslání kompletní projektové dokumentace navrhneme kompletní systém elektrického podlahového vytápění včetně odpovídající regulace. V případě požadavku včetně energetického štítku budovy.


20 hodin nízkého tarifu denně pro celý dům: V případě vytápění elektrickými topnými kabely máte nárok u své distribuční společnosti na tarif D57d, který vám poskytne levnější elektřinu v celém domě po dobu 20 hodin denně.


Vhodné pro všechny typy podlah: Elektrické podlahové vytápění je vhodně pro prakticky všechny typy podlahových konstrukcí v novostavbě či rekonstruovaném domě.


Šéfmontáž při první instalaci: Pokud jste montážník, který by rád začal s instalací elektrického podlahového vytápění, náš profesionální partner vás zaškolí přímo na stavbě. Případně je zajištěna konzultace navrženého řešení po telefonu.


Nemám ruce: Pokud nemáte ověřenou firmu pro montáž elektrického podlahového vytápění, rádi vám ji dle konkrétního regionu „doporučíme“.


Pokud máte zájem o návrh elektrického vytápění sestaveného vám na míru, kontaktujte nás prostřednictvím mailu v odkazu níže.