Prodej nepřerušen. Prodej nepodnikajícím zákazníkům pouze po předchozí objednávce na našem eshopu.
Zákaznické centrum
Přihlášení
0
menu

Elektrické vytápění

zveřejněno: 31. 8. 2020

Elektrické podlahové vytápění patří k nejefektivnějším způsobům, jak zajistit tepelný komfort ve vašem domově, a to zejména díky vysoké účinnosti topných prvků a velmi přesné regulaci. Elektrické vytápění je zvýhodněno oproti ostatnímu elektro sortimentu ve Štědré dovolené 500 Kč = 1 bod.Kompletní návrh včetně energetického štítu: Při zaslání kompletní projektové dokumentace navrhneme kompletní systém elektrického podlahového vytápění včetně odpovídající regulace. V případě požadavku včetně energetického štítku budovy.


20 hodin nízkého tarifu denně pro celý dům: V případě vytápění elektrickými topnými kabely máte nárok u své distribuční společnosti na tarif D57d, který vám poskytne levnější elektřinu v celém domě po dobu 20 hodin denně.


Vhodné pro všechny typy podlah: Elektrické podlahové vytápění je vhodně pro prakticky všechny typy podlahových konstrukcí v novostavbě či rekonstruovaném domě.


Šéfmontáž při první instalaci: Pokud jste montážník, který by rád začal s instalací elektrického podlahového vytápění, náš profesionální partner vás zaškolí přímo na stavbě. Případně je zajištěna konzultace navrženého řešení po telefonu.


Nemám ruce: Pokud nemáte ověřenou firmu pro montáž elektrického podlahového vytápění, rádi vám ji dle konkrétního regionu „doporučíme“.


Pokud máte zájem o návrh elektrického vytápění sestaveného vám na míru, kontaktujte nás prostřednictvím mailu v odkazu níže.