Zákaznické centrum
Výběr prodejny může ovlivnit skladové zásoby vybraného zboží, jeho cenu, popřípadě i cenu dopravy.
Hlavní město Praha
Jihočeský kraj
Jihomoravský kraj
Karlovarský kraj
Kraj Vysočina
Královéhradecký kraj
Liberecký kraj
Moravskoslezský kraj
Olomoucký kraj
Pardubický kraj
Plzeňský kraj
Středočeský kraj
Ústecký kraj
Zlínský kraj
Přihlášení
0
menu

Dřevoplastová terasová prkna PERI

zveřejněno: 12. 8. 2020
úvodní

Terasová prkna z dřevoplastu pro snadné vytvoření venkovní terasy, která je odolná proti povětrnostním vlivům, slané a chlorované vodě i proti plísním a hnilobě. Prkna jsou z kompozitního materiálu tvořeného cca 60% podílem dřeva a 32% podílem HDPE. Povrch terasových prken je bezpečný díky protiskluzové úpravě dílců - jemné a široké drážkování. Jednoduchá montáž a snadná údržba je samozřejmostí. Prkna jsou dostupná ve třech typových provedeních a jsou dutá nebo plná.


Typy provedení terasového prkna:

prkna 2

1) Duté prkno WPC PERI

Prkno s komorami, jedna strana jemná drážka, druhá strana široká drážka. Obě strany vhodné k použití jako pochozí. Dostupné ve čtyřech odstínech (chocolate, oiginal wood, dark grey a teak). Dvě délkové varianty terasového prkna - 2,9 a 4,0 m.

2) Duté prkno WPC PERI 3D

Prkno s komorami, jedna strana 3D design, druhá strana široká drážka. Obě strany vhodné k použití jako pochozí. Dostupné ve čtyřech odstínech (chocolate, oiginal wood, dark grey a teak).

3) Plné prkno WPC PERI

Prkno plné, jedna strana design dřeva, druhá strana jemná drážka. Strana s drážkováním doporučená jako pochozí. Dostupné ve čtyřech odstínech (chocolate, oiginal wood, dark grey a teak). Dvě délkové varianty terasového prkna - 2,9 a 4,0 m.

Chcete se dozvědět ještě více?