Zákaznické centrum
Výběr prodejny může ovlivnit skladové zásoby vybraného zboží, jeho cenu, popřípadě i cenu dopravy.
Hlavní město Praha
Jihočeský kraj
Jihomoravský kraj
Karlovarský kraj
Kraj Vysočina
Královéhradecký kraj
Liberecký kraj
Moravskoslezský kraj
Olomoucký kraj
Pardubický kraj
Plzeňský kraj
Středočeský kraj
Ústecký kraj
Zlínský kraj
Přihlášení
0
menu

Porotherm

Porotherm

Stavebniny

uvodni

Když pořádný dům, tak z cihel Porotherm

Pořádný dům ze stavebních materiálů od Wienerbergeru vydrží po generace a odolá výkyvům počasí i nálad. S pálenými cihlami Porotherm a střešními taškami Tondach postavíte zdravý dům, ve kterém se vám i vašim dětem bude žít komfortně a bezpečně. Objevte také výhody programu Wienerberger e4 dům, ve kterém vám nabídneme osvědčenou kombinaci výrobků pro stavbu a doporučíme spolehlivou stavební firmu.

Kvalitní cihly s pořádnými vlastnostmi

Stavba rodinného domu představuje významnou životní investici. I proto je dobré zvolit takový stavební materiál, který bude splňovat statické, tepelně technické, protipožární a akustické požadavky i za desítky let. Cihla Porotherm je, díky svým vlastnostem, ideální volbou pro vaši novostavbu.

Zdravé bydlení z přírodních materiálů

Ty nejlepší materiály už příroda vymyslela za nás. Cihly Porotherm se vyrábí ze směsi jílu a vody, ve variantě T Profi jsou plněny jen přírodní minerální vatou. A výsledek? Domov bez negativních vlivů na zdraví, s příjemným vnitřním prostředím, stabilní vzdušnou vlhkostí, dostatkem světla a čerstvého vzduchu. Prostě pořádná zeď.

Stavte chytře z jednovrstvého zdiva

Když už stavět, tak moderně a chytře. Jednovrstvé zdivo má skvělé tepelněizolační vlastnosti a nevyžaduje dodatečné zateplení. Skvělou volbou i pro ty nejnáročnější pasivní domy je zdivo Porotherm T Profi s minerální vatou uvnitř. Ekonomickou volbou pro novostavby je zdivo řady Porotherm EKO+ Profi

Zděte jako profíci

V systému Porotherm do sebe vše krásně zapadá a dům si postavíte snadno i svépomocí. Navíc nabízíme řadu služeb, které vám stavbu usnadní. Využijte třeba pomoc se založením zdiva od našich odborníků nebo vyhotovení kladecího plánu stropu s výpisem stropních prvků. Pro jakékoliv dotazy jsou vám k dispozici naši oblastní manažeři i techničtí poradci.


Zdivo, jak má být.
Stavte pořádně.