Z interních důvodů budou mít prodejny Stavebniny DEK Dačice, Jindřichův Hradec a Klatovy 22.6. zavřeno. Podívejte se, které prodejny vás obslouží.
Zákaznické centrum
Výběr prodejny může ovlivnit skladové zásoby vybraného zboží, jeho cenu, popřípadě i cenu dopravy.
Hlavní město Praha
Jihočeský kraj
Jihomoravský kraj
Karlovarský kraj
Kraj Vysočina
Královéhradecký kraj
Liberecký kraj
Moravskoslezský kraj
Olomoucký kraj
Pardubický kraj
Plzeňský kraj
Středočeský kraj
Ústecký kraj
Zlínský kraj
Přihlášení
0
menu

TRESTLES

TRESTLES

Jsme ryze českou, prosperující a globálně orientovanou výrobní společností, jejíž primární aktivitou je velkosériová kovovýroba zaměřená zejména na výrobu bezšroubových regálů, manipulační techniky, stavebních stojanů, transportních vozíků a jiných specifických kovových výrobků. V současné době naše produktové portfolio tvoří více než 360 druhů výrobků.

Výroba probíhá jak na univerzálních, tak jednoúčelových automatizovaných pracovištích, linkách či technologických celcích. Tato široká škála technologických možností nám umožňuje využití toho nejvhodnějšího způsobu výroby pro Vaši zakázku. Dokážeme tak optimalizovat náklady spojené s výrobou a nabídnout Vám výhodnou a konkurenceschopnou cenu. Máme vlastní vývoj a konstrukci jak výrobků, tak profilovacích linek za použití nejmodernější výpočetní techniky, s ohledem na design, ekonomiku a samozřejmě životní prostředí.