Zákaznické centrum
Vyberte si prodejnu
Výběr prodejny může ovlivnit skladové zásoby vybraného zboží, jeho cenu, popřípadě i cenu dopravy.
Hlavní město Praha
Jihočeský kraj
Jihomoravský kraj
Karlovarský kraj
Kraj Vysočina
Královéhradecký kraj
Liberecký kraj
Moravskoslezský kraj
Olomoucký kraj
Pardubický kraj
Plzeňský kraj
Středočeský kraj
Ústecký kraj
Zlínský kraj
Přihlášení
0
menu

Zaměstnání v DEK

Strategie lidských zdrojů

1. Jasné stanovení kompetencí a zodpovědností zaměstnanců - poskytnutí prostoru pro samostatné myšlení a rozhodování

Pouze zaměstnanci, kteří znají své kompetence a mají dostatek prostoru pro vlastní rozhodování, mohou přispět k rozvoji společnosti.

2. Neustálé vytváření nových příležitostí pro talentované zaměstnance

Perspektivu rozvoje dáváme novým i stávajícím pracovníkům. Kariérní růst a přesuny na jiné pozice jsou běžnou součástí DEKživota.

3. Zkušený tým proškolených pracovníků

Zdokonalování dovedností i znalostí zaměstnanců posouvá dál nejen jednotlivé zaměstnance, ale především firmu samotnou. Investice do vzdělávání se netýkají jen vybrané skupiny, ale všech zaměstnanců, protože každý náš zaměstnanec je důležitou součástí DEKsystému.

  • Školení na rozvoj osobnosti

    Dle aktuální firemní strategie a požadavků vedoucích pracovníků jsou jednotliví pracovníci zařazeni na odpovídající školení potřebných dovedností. Jedná se o výjezdní školení se zaměřením na rozvoj osobnosti nebo znalostí, příp. dovedností. Doprovodný program a dobrá atmosféra jsou jeho nedílnou součástí.

  • Odborná interní školení

    Pro udržení vysoké odborné úrovně zaměstnanců připravujeme systematická interní školení zejména technických znalostí pod záštitou oddělení ATELIER DEK. Mnoho informací získáváme i pomocí e-learningu.

4. Udržení a motivace kvalitních zaměstnanců

Spokojený zaměstnanec je základem prosperity firmy. Pozitivní zpětnou vazbou při hledání nových pracovníků je pro nás doporučování firmy našimi zaměstnanci svým známým a příbuzným.

5. Odpovídající finanční ohodnocení dle odvedeného výkonu

Klademe důraz na spravedlivé odměňování zaměstnanců dle náročnosti pracovní pozice, přidělených zodpovědností a odvedeného výkonu v porovnání s dalšími pozicemi ve skupině společností DEK i dalšími společnostmi v ČR a SR.