Zákaznické centrum
Přihlášení
0
menu

Časté dotazy

Čím se vaše společnost zabývá?

Hlavním zaměřením je obchodní činnost – jsme distributorem stavebních materiálů. Dále nabízíme projekční služby, poradenství, průzkumy a posudky v oblasti stavebnictví. Naše výrobní dceřiné společnosti se zabývají zpracováním a opracováním plechu a přírodního kamene. Servisní oddělení jsou zaměřena na marketing, personální, ekonomickou, provozní a IT činnost.

Jaké nabízíte možnosti profesního růstu?

Růst společnosti umožňuje osobní rozvoj všem schopným zaměstnancům. Vytváříme nové specializované i manažerské pozice, které jsou příležitostí nejen pro nové kolegy, ale i pro stávající. Výjimkou nejsou také přesuny na jiné pozice v rámci oddělení, poboček i napříč jimi.

Nabízíte práci absolventům?

Ano, na některé pozice hledáme absolventy středních či vysokých škol. Podívejte se na aktuální nabídku pracovních míst.

Nabízíte práci studentům?

Ano, i studenti jsou vítáni. Studentské pozice najdete v seznamu volných pracovních míst, jsou označeny slovem "student". Existuje zde i možnost nástupu na trvalý pracovní poměr po dokončení studia.

Jak poznám, které výběrové řízení je ještě aktuální?

Všechny pozice, které vidíte v seznamu volných pracovních míst jsou platné a otevřené.

Jak se dozvíme výsledek výběrového řízení?

Každý uchazeč, který vyplnil dotazník pro uchazeče, je buď telefonicky nebo písemně vyrozuměn o výsledku výběrového řízení.

Co mám dělat, když se nemohu přihlásit přes odpovědní dotazník?

Pokud máte opakovaný problém s odesláním dotazníku, pošlete nám Váš životopis na emailovou adresu kariera@dek.cz, nezapomeňte uvést o jakou pozici máte zájem. Jedině tak jsme schopni Vás přiřadit k poptávanému místu.

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat.