Během velikonočních svátků, tj. od 30. 3. do 2. 4. 2018 budou všechny naše prodejny zavřené.
Vyberte si prodejnu
Sortiment a služby
510 000 100 - Pomůžeme vám

SALUX

 SALUX

Charakteristika

Desky SALUX jsou vyráběny z tvrzeného PVC, při jejichž výrobě se uplatňuje technologie koextrudované UV ochrany, která zajistí odolnost proti UV záření a tím prodlužuje trvanlivost desek a stálost mechanických vlastností. Desky se vyrábějí v profilech, které svým tvarem odpovídají běžným profilovým stavebním materiálům pro střechy a opláštění (trapézové plechy, vláknocementové profilované desky Eternit, Onduline atd.). Desky jsou průsvitné, průhledné nebo neprůhledné. Nízká hmotnost desek se výhodně uplatňuje při návrhu nosné konstrukce.

Kompletní informace o prosvětlovacích deskách najdete na našich stránkách www.dekplastic.cz.

 SALUX  SALUX

Vysoká rázová pevnost

I v extrémních podmínkách při velmi nízkých teplotách si desky uchovávají svou vysokou odolnost vůči nárazu.

Homogenita

Nevláknitá struktura desek vytváří vysoce hladký povrch, což zabraňuje zachycování prachu a nečistot a zajišťuje silnou rezistenci vůči námraze.

Možnost ohybu

Díky technologii výroby je možné tyto desky bezpečně ohýbat. Minimální délka poloměru ohybu se stanovuje v závislosti na profilu desky: Rmin = výška vlny/žebra x 200

Ochrana proti UV záření

Desky jsou opatřeny koextrudovanou UV vrstvou. U PVC desek je tato ochrana oboustranná. Ochranná vrstva spolehlivě chrání desky proti UV záření a zaručuje tím stálost vlastností při působení slunečního záření i povětrnostních vlivů.

Ochrana proti chemikáliím

Desky SALUX jsou odolné vůči přírodním agresivním chemikáliím, zásadám a kyselinám, nikoli však proti rozpouštědlům. V důsledku chemického složení desky je zamezeno působení mechů, lišejníků, plísní a mikroorganismů na její povrch.

Informace

Veškeré informace včetně kompletního technického poradenství Vám poskytnou vyškolení pracovníci ATELIERU DEK – specializovaného střediska Stavebnin DEK.

Dokumenty