Během velikonočních svátků, tj. od 30. 3. do 2. 4. 2018 budou všechny naše prodejny zavřené.
Vyberte si prodejnu
Sortiment a služby
510 000 100 - Pomůžeme vám

DEKTEN PRO

 Dekten

Charakteristika

DEKTEN PRO je fólie lehkého typu, která nachází uplatnění ve skladbách šikmých střech. Chrání podstřešní prostory a vrstvy střech před pronikáním vody a sněhu v případě poškození krytiny nebo netěsnostmi skládané krytiny. Případně chrání před vodou kondenzující na spodním povrchu krytiny. V případě tzv. dvouplášťových střešních konstrukcí fólie DEKTEN PRO zabraňuje snižování účinnosti tepelné izolace vlivem větru a zabraňuje zanášení vrstvy tepelné izolace prachem.

DEKTEN PRO je třívrstvá fólie. Funkční vrstva je tvořena difúzně propustným filmem na bázi polyesteru. Na horní a spodní straně je fólie opatřena ochrannými vrstvami z netkané polypropylenové textilie. Fólie byla zařazena do sortimentu společnosti DEKTRADE a.s. na základě zkoušek odolnosti a trvanlivosti.

Fólie DEKTEN PRO je konstrukčně uzpůsobena pro kontakt s podkladní konstrukcí, bez nutnosti vytvářet vzduchovou mezeru mezi tepelnou izolací a fólií. I při kontaktu s podkladem zůstávají zachovány difúzní vlastnosti. Ve skladbách šikmých střech lze tedy DEKTEN PRO umístit na tepelnou izolaci nebo na bednění. DEKTEN PRO lze také použít jako podkladní povlak pro krytiny, které jsou upevněny do bednění, a u kterých výrobce krytiny použití podkladního pásu z tohoto materiálu připouští.

Dokumenty