Poradíme Vám! 510 000 100

DEKTEN MULTI-PRO

 Dekten

Charakteristika výrobku

DEKTEN MULTI-PRO je fólie lehkého typu, která nachází uplatnění ve skladbách šikmých střech. Fólie je určená k vytvoření doplňkové hydroizolační vrstvy pod střešní krytinou. Doplňková hydroizolační vrstva chrání podstřešní prostory a vrstvy střech před pronikáním vody a sněhu v případě poškození krytiny nebo netěsnostmi skládané krytiny. Případně chrání před vodou kondenzující na spodním povrchu krytiny. V případě tzv. dvouplášťových střešních konstrukcí vrstva z fólie DEKTEN MULTI-PRO dále přispívá ke zvýšení vzduchotěsnosti střešní konstrukce, zabraňuje snižování účinnosti tepelné izolace vlivem větru a zabraňuje zanášení vrstvy tepelné izolace prachem.

DEKTEN MULTI-PRO se skládá ze spodní netkané polyesterové textilie a dvou polymerních vrstev na lícové straně fólie. Vrstva z netkané textilie zajišťuje potřebnou pevnost fólie. Polymerní vrstvy zajišťují vodotěsnost fólie. Horní polymerní vrstva má navíc ochrannou funkci a zajišťuje UV odolnost a trvanlivost fólie. Fólie byla zařazena do sortimentu společnosti DEKTRADE a.s. na základě zkoušek odolnosti a trvanlivosti.

DEKTEN MULTI-PRO je v podélném přesahu opatřena samolepicím pruhem na obou okrajích, který je krytý ochrannou snímatelnou fólií. Samolepicí pruhy usnadňují slepení přesahu, což přispívá k zajištění vodotěsnosti a vzduchotěsnosti vrstvy.

Dokumenty