Během velikonočních svátků, tj. od 30. 3. do 2. 4. 2018 budou všechny naše prodejny zavřené.
Vyberte si prodejnu
Sortiment a služby
510 000 100 - Pomůžeme vám

DEKFOL N

 Dekfol N

Charakteristika

DEKFOL N a DEKFOL N AL jsou plastové fólie lehkého typu. Jsou určeny pro vytváření vrstev omezujících proudění vzduchu a difúzi vodní páry přes konstrukci. Používají se v montovaných lehkých konstrukcích, např. ve střechách, montovaných stěnách nebo podhledech. Fólie se umísťují zpravidla na interiérovou stranu tepelněizolační vrstvy. Předpokladem správné funkce je kvalitní provedení, zejména těsné opracování spojů fólie a napojení na další stavební konstrukce.

DEKFOL N STANDARD je třívrstvá fólie složená z výztužné PE mřížky, která je z obou stran laminována polyetylenovou fólií.

DEKFOL N AL 170 SPECIAL je čtyřvrstvá fólie. Na dvě vrstvy polyetylenu vyztužené PE mřížkou je celoplošně nanesena hliníková fólie. Hliníková vrstva zajišťuje vysoký difúzní odpor fólie a zároveň zajišťuje při určitém konstrukčním uspořádání odraz části sálavé složky tepla.

DEKFOL REFLEX N 150 je speciální vícevrstvá fólie s reflexní vrstvou. Hliníková reflexní vrstva je nanášena pokovením na vrstvy plastu. Celé souvrství je pak vyztuženo PE mřížkou. Povrch hliníkové reflexní vrstvy je laminován PE fólií. Krytím hliníkové vrstvy plastem je dosažena odolnost vůči oxidaci hliníkové vrstvy. Hliníková vrstva rovněž zajišťuje odraz části sálavé složky tepla.

 Dekfol N  Dekfol N

Dokumenty