Během státních svátků 5.7., 6.7. a v sobotu 7.7. budou všechny naše prodejny zavřené. Omlouváme se a děkujeme za pochopení.
Vyberte si prodejnu
Sortiment a služby
510 000 100 - Pomůžeme vám

ALKORDESIGN

Charakteristika

PVC profil ALKORDESIGN se používá v kombinaci s hydroizolačními fóliemi z měkčeného PVC ALKORPLAN 35176 a DEKPLAN 76 pro vytvoření imitace plechové střešní krytiny se stojatou drážkou.

Profil ALKORDESIGN umožňuje věrně napodobit tradiční vzhled plechových krytin. Nahrazení plechové krytiny povlakem z fólie při zachování vzhledu přinese:

  • vyšší těsnost krytiny
  • nižší difúzní odpor
  • realizaci jednoplášťové střechy
  • rychlejší montáž

Ohebnost profilu ALKORDESIGN umožňuje použití na rozmanitých geometriích střechy jako např. změny sklonů, oblouky a detaily. Oproti použití plechové krytiny pomůže ALKORDESIGN omezit šíření hluku z exteriéru do interiéru.

Imitace drážek plechové krytiny se provádí navařením profilu ALKORDESIGN na hotovou hydroizolační vrstvu z fólie DEKPLAN 76 nebo ALKORPLAN 35176. Hydroizolační vrstva musí být provedena dle montážního návodu výrobce. Profily se navaří horkým vzduchem pomocí přístroje pro svařovaní syntetických fólií. Orientace umístění profilů je obvykle po spádu střešní roviny.

 ALKORDESIGN  ALKORDESIGN

Geometrie profilu

Profil ALKORDESIGN je k dispozici ve dvou velikostech L a XL.

Barevné provedení profilu

Profil ALKORDESIGN se vyrábí ve čtyřech základních barvách a ve dvou metalických.

Informace

Veškeré informace včetně kompletního technického poradenství Vám poskytnou vyškolení pracovníci ATELIERU DEK – specializovaného střediska Stavebnin DEK.

Dokumenty