SPOLEHLIVÝ SERVIS

S nářadím Bosch sázíš na nejvyšší kvalitu. S údržbou a servisem ti rychle a spolehlivě pomůže servisní středisko Bosch

3 roky záruka

Tříletá záruka platí pro profesionální modré elektrické nářadí a měřicí přístroje Bosch. A to včetně společně dodávaných lithiových akumulátorů a nabíječek. Výjimku tvoří vysokofrekvenční nářadí, průmyslové akumulátorové šroubováky, pneumatické nářadí a příslušenství, které je součástí dodávky. Podmínkou prodloužení záruky je online registrace výrobku do 4 týdnů od zakoupení. Záruční doba začíná běžet od data zakoupení výrobku. Registraci je možné provést na https://www.bosch-professional.com/cz/cs/servis/zaruka/.

Pro zelené nářadí pro dům a zahradu Bosch poskytuje na elektrické nářadí dvouletou záruku. Prostřednictvím portálu MyBosch však můžete záruku na nově zakoupené elektrické nářadí, zahradní nářadí nebo měřicí techniku prodloužit až na 3 roky. Podmínkou prodloužení záruky je online registrace výrobku do 4 týdnů od zakoupení.

Servis kdykoliv, odkudkoliv a 24 hodin denně

I to nejlepší nářadí potřebuje občas údržbu nebo opravu. Prostřednictvím online objednávky opravy dostupné z to zařídíte snadno a rychle. Stačí zadat adresu vyzvednutí a informace potřebné pro vyřízení opravy. Stroj necháme zdarma vyzvednout kurýrem a po provedení opravy ho obratem pošleme zpět. Opravený stroj obdržíš obvykle do 5 pracovních dnů.

Náhradní díly On-Line

I to nejlepší nářadí potřebuje občas údržbu nebo opravu. Prostřednictvím online objednávky opravy dostupné z www.bosch.cz/servisnaradi to zařídíte snadno a rychle. Stačí zadat adresu vyzvednutí a informace potřebné pro vyřízení opravy. Stroj necháme zdarma vyzvednout kurýrem a po provedení opravy ho obratem pošleme zpět. Opravený stroj obdržíš obvykle do 5 pracovních dnů.

NOVÝ ROZMĚR ENERGIE.
ProCORE18V – NAŠE DOPOSUD
NEJVÝKONNĚJŠÍ AKUMULÁTORY.

Akumulátory ProCORE18V přináší díky nejmodernější článkové technologii a vynikající regulaci tepla nespoutanou energii přesně podle tvých potřeb. Objev nový rozměr energie pro veškeré elektrické nářadí Bosch Professional 18V ve třech verzích akumulátorů ProCORE18V 4.0Ah, 8.0Ah a 12.0Ah

ProCORE18V 4,0 Ah
Veškerá energie konvenčního akumulátoru
–ale bez jeho hmotnosti.

Ideální pro vrtání a šroubování, kde přijde vhod nižší hmotnost: Nejmodernější článková technologie ProCORE18V 4.0Ah dodává stejnou energii jako standardní akumulátor 4,0 Ah, i když je lehčí a až o 39 % kompaktnější než srovnatelný akumulátor této třídy.

ProCORE18V 8,0 Ah
Perfektní rovnováha hmotnosti a energie.

Kdykoli potřebuješ vysoký výkon po dlouhou
dobu: ProCORE18V 8.0Ah poskytuje mimořádný
výkon navzdory své kompaktní velikosti – srovnatelný se síťovým nářadím do 1 600 W.

ProCORE18V 12,0 Ah
Maximální výkon a doba chodu

Pokud potřebuješ z nářadí dostat co nejvíce energie při plnění extrémních úkolů: Díky třívrstvé struktuře článku ProCORE18V 12.0Ah můžeš pracovat s maximálním výkonem mimořádně dlouhou dobu. Pro výkonnost srovnatelnou se síťovým nářadím.

STAČÍ JEDINÉ CVAKNUTÍ:
DALŠÍ INOVATIVNÍ SYSTÉM OD BOSCH PROFESSIONAL.

Geniální výměnný systém X-LOCK od Bosch Professional umožnuje rychlou výměnu příslušenství v úhlové brusce jedním zacvaknutím. Skutečně bez klíče a upínací matice!

PRAKTICKÉ

Snadná výměna příslušenství ‒ eliminuje riziko ztráty upínací matice a nevyžaduje klíč pro výměnu kotouče ‒ až pětkrát rychlejší než u běžného systému.

KOMPLEXNÍ

Nabízíme široký sortiment brusek a příslušenství, které se vypořádají se všemi úkoly. Jedinečný výměnný systém vyrobený společností Bosch Professional.

SPOLEHLIVÉ

Příslušenství jako diamantové kotouče nebo řezací kotouče nelze díky inovativnímu systému X-LOCK aplikovat nesprávně. To vede k lepším pracovním výsledkům.

X-LOCK příslušenství

Bosch Professional nyní nabízí širokou škálu nářadí a příslušenství X-LOCK pro každý způsob použití a pro všechny potřeby uživatelů.

SNADNO. RYCHLE. PŘESNĚ. PROFESIONÁLNÍ MĚŘICÍ PŘÍSTROJE BOSCH.

Větší produktivita při každé práci zahrnující měření, lokalizaci a nivelaci. Naše měřicí přístroje Bosch Professional přinášejí okamžité, přesné výsledky a nabízejí snadnou manipulaci a ještě efektivnější práci než kdy dříve.

Tvůj nový pomocník při měření.

Přesnost je klíčová. S laserovými dálkoměry, úhloměry a vodováhami Bosch je dosažení přesnosti hračka. Naše nářadí zaručuje rychlé
a přesné výsledky při každém měření, usnadňuje práci a zajišťuje preciznost každý den.

Pozdvihni svou nivelaci na vyšší úroveň.

Naše profesionální nivelační přístroje ti přinášejí pohodlí
a přesnost při každé nivelační práci na stavbě – i na delší vzdálenosti. Minimalizují vynaložené úsilí
a maximalizují efektivitu –
a pozdvihnou tvou výkonnost na
zcela jinou úroveň.

Seznam se s novým způsobem lokalizace.

Naše detektory, akumulátorové inspekční kamery, termokamery a termodetektory Bosch ti pomohou odhalit vše skryté a zajistí lepší přehled. Lokalizace neviditelného nebyla nikdy snazší.

EXTRÉMNĚ ROBUSTNÍ, MULTIFUNKČNÍ A PŘESNÝ. NOVÝ STAVEBNÍ ROTAČNÍ LASER.

Odborníci potřebují profesionální přístroje. Je to jediný způsob, jak zvládnout těžké úkoly za obtížných podmínek. S extrémně robustním rotačním laserem GRL 600 CHV Professional budeš mít vše pod kontrolou jak uvnitř, tak venku. Jeho moderní design s integrovaným prostorem pro akumulátor poskytuje extrémně spolehlivou ochranu proti prachu a vodě IP68.

Více než odolný.

Měnící se povětrnostní podmínky, prach, špína, voda a déšť – se všemi těmito obtížemi se setkáš na pracovišti.
To ale není problém pro GRL 600 CHV Professional. Díky revolučnímu designu, robustní konstrukci a vysoké třídě
ochrany, dělá svou práci bez kompromisů za všech okolností.

Jednoduše propojené.

Pracuj nyní intuitivněji než kdykoli předtím díky technologii Bluetooth: Ovládej přístroj snadno pomocí aplikace Remoteing Remote App a sleduj všechny funkce na svém chytrém zařízení, včetně nastavení dvojitého sklonu.

BOSCH PRO DOMÁCÍ KUTILY

Power for ALL.

Jeden akumulátor. Pro veškeré nářadí.
Pro každé nářadí vlastní akumulátor a vlastní nabíječku? To už je teď minulost: S akumulátorovým systémem „Power for ALL“ můžeš veškeré nářadí stejné napěťové třídy napájet pomocí stejného akumulátoru. Zároveň se nářadí vyznačuje delší dobou chodu na jedno nabití akumulátoru než kdykoli dříve – díky čipu Syneon.

Delší doba chodu.

Plná síla až do konce.
Uříznout více metrů a zašroubovat více šroubů – a to s konstantním výkonem. Čip Syneon dostane z tvého akumulátoru maximum. Přitom nedochází k poklesu energie při ubývajícím nabití akumulátoru, nýbrž nářadí pracuje na plný výkon až do konce.

BOSCH ZAHRADNÍ TECHNIKA

Krásný trávník, snadno posečený.

Nyní je péče o zahradu naprosto bezpracná. Naše robotické sekačky na trávu Indego sečou trávník za tebe – plně automaticky, čistě a tiše, bez nutnosti manuálního programování kalendáře, čímž se ušetří spousta času.

Ideální pro malé zahrady

Robotické sekačky Indego 350 a Indego
S+350. Už nikdy nebudeš muset sekat trávu svépomocí. Robotické sekačky Indego se postarají o údržbu trávníku za tebe. Stačí jednoduše zapnout – a ty můžeš vypnout. Sekačky s inteligentním navigačním systémem Logicut pokryjí trávník až o ploše 350 m². Díky Connected Technology je sekačku Indego S+ 350 dokonce možné snadno ovládat vzdáleně přes aplikaci.

Autonomní péče o trávník pro střední a velké zahrady

Robotické sekačky Bosch Indego M 700 a Indego M+ 700
Efektivní: Až o 40 procent rychlejší díky systematickému sečení v paralelních pruzích
Robustní: Delší životnost díky bezuhlíkovému motoru a vyměnitelnému akumulátoru
Inteligentní: Funkce „SmartMowing“ určuje optimální dobu sečení
Komfortní: Flexibilní péče o trávník pomocí hlasového asistenta Amazon Alexa.

Bosch nyní nabízí robotickou sekačku Indego M 700 a propojenou verzi Indego M+ 700 pro travnaté plochy do 700 metrů čtverečních. Jako jedna z prvních robotických sekaček na trhu používá Indego senzory a software pro mapování zahrady a přesné měření plochy trávníku. Inteligentní navigační systém „LogiCut“ umožňuje systematické sečení v paralelních pruzích na základě shromážděných údajů. Indego M 700 a Indego M+ 700 sekají až o 40 procent rychleji než robotické sekačky pracující na náhodném principu. Díky programu „LogiCut“ sekačky ví, které oblasti již sekaly a které ještě musí být posečeny. To šetří energii a je šetrné k trávníku, protože opakované přejíždění stejné oblasti náhodně může vést k trvalému poškození. Bezuhlíkové motory zvyšují efektivitu a životnost sekačky. Vytvářejí méně tepla, což také šetří energii. Další novinkou je, že robotické sekačky jsou napájeny vyměnitelným 18V akumulátorem z bateriového systému „Power for All“. V případě potřeby může uživatel akumulátor sám snadno vyjmout a vyměnit. Návštěva servisního střediska není nutná.

Ještě větší flexibilita pomocí hlasového asistenta Amazon Alexa a propojené platformy IFTTT

Spustit, pozastavit nebo vrátit sekačku do nabíjecí stanice - to vše je u modelu Indego M+ 700 možné pomocí hlasového ovládání Amazon Alexa. Další možnosti pro řízení robotické sekačky a přizpůsobení péče o trávník Vašim vlastním potřebám nabízí propojená platforma IFTTT na www.ifttt.com: Milovníci zahrady zde mohou propojit svůj model Indego M+ 700 s více než 700 produkty a službami. Kromě toho jsou oba modely Indego prezentovány v novém designu.