SPOLEHLIVÝ SERVIS

S nářadím Bosch sázíš na nejvyšší kvalitu. S údržbou a servisem ti rychle a spolehlivě pomůže servisní středisko Bosch

3 roky záruka

Záruku na elektrické nářadí a měřicí techniku Bosch lze zdarma prodloužit na 3 roky. Podmínkou je online registrace výrobku do 4 týdnů od zakoupení. Registraci je možné provézt na webových stránkách www.bosch-professional.com, pokud se jedná o modré profesionální nářadí a měřicí techniku. Nebo na www.mybosch-tools.com, pokud se jedná o zelené nářadí a měřicí techniku pro kutily a zahrádkáře.

2 roky Premium servis

Platí pro akumulátory a nabíječky určené k modré profesionální řadě elektrického nářadí a měřicí techniky Bosch. Pokud se během doby trvání Premium servisu vyskytne závada způsobená materiálovou či výrobní vadou nebo opotřebením, firma Bosch zdarma zajistí opravu nebo výměnu. Podmínkou je online registrace výrobku do 4 týdnů od zakoupení. Registraci je možné provézt na webových stránkách www.bosch-professional.com.

Servis kdykoliv, odkudkoliv a 24 hodin denně

I to nejlepší nářadí potřebuje občas údržbu nebo opravu. Prostřednictvím online objednávky opravy dostupné z to zařídíte snadno a rychle. Stačí zadat adresu vyzvednutí a informace potřebné pro vyřízení opravy. Stroj necháme zdarma vyzvednout kurýrem a po provedení opravy ho obratem pošleme zpět. Opravený stroj obdržíš obvykle do 5 pracovních dnů.

Náhradní díly On-Line

I to nejlepší nářadí potřebuje občas údržbu nebo opravu. Prostřednictvím online objednávky opravy dostupné z www.bosch.cz/servisnaradi to zařídíte snadno a rychle. Stačí zadat adresu vyzvednutí a informace potřebné pro vyřízení opravy. Stroj necháme zdarma vyzvednout kurýrem a po provedení opravy ho obratem pošleme zpět. Opravený stroj obdržíš obvykle do 5 pracovních dnů.

NOVÝ ROZMĚR ENERGIE.
ProCORE18V – NAŠE DOPOSUD
NEJVÝKONNĚJŠÍ AKUMULÁTORY.

Akumulátory ProCORE18V přináší díky nejmodernější článkové technologii a vynikající regulaci tepla nespoutanou energii přesně podle tvých potřeb. Objev nový rozměr energie pro veškeré elektrické nářadí Bosch Professional 18V ve třech verzích akumulátorů ProCORE18V 4.0Ah, 8.0Ah a 12.0Ah

ProCORE18V 4,0 Ah
Veškerá energie konvenčního akumulátoru
–ale bez jeho hmotnosti.

Ideální pro vrtání a šroubování, kde přijde vhod nižší hmotnost: Nejmodernější článková technologie ProCORE18V 4.0Ah dodává stejnou energii jako standardní akumulátor 4,0 Ah, i když je lehčí a až o 39 % kompaktnější než srovnatelný akumulátor této třídy.

ProCORE18V 8,0 Ah
Perfektní rovnováha hmotnosti a energie.

Kdykoli potřebuješ vysoký výkon po dlouhou
dobu: ProCORE18V 8.0Ah poskytuje mimořádný
výkon navzdory své kompaktní velikosti – srovnatelný se síťovým nářadím do 1 600 W.

ProCORE18V 12,0 Ah
Maximální výkon a doba chodu

Pokud potřebuješ z nářadí dostat co nejvíce energie při plnění extrémních úkolů: Díky třívrstvé struktuře článku ProCORE18V 12.0Ah můžeš pracovat s maximálním výkonem mimořádně dlouhou dobu. Pro výkonnost srovnatelnou se síťovým nářadím.

STAČÍ JEDINÉ CVAKNUTÍ:
DALŠÍ INOVATIVNÍ SYSTÉM OD BOSCH PROFESSIONAL.

Geniální výměnný systém X-LOCK od Bosch Professional umožnuje rychlou výměnu příslušenství v úhlové brusce jedním zacvaknutím. Skutečně bez klíče a upínací matice!

PRAKTICKÉ

Snadná výměna příslušenství ‒ eliminuje riziko ztráty upínací matice a nevyžaduje klíč pro výměnu kotouče ‒ až pětkrát rychlejší než u běžného systému.

KOMPLEXNÍ

Nabízíme široký sortiment brusek a příslušenství, které se vypořádají se všemi úkoly. Jedinečný výměnný systém vyrobený společností Bosch Professional.

SPOLEHLIVÉ

Příslušenství jako diamantové kotouče nebo řezací kotouče nelze díky inovativnímu systému X-LOCK aplikovat nesprávně. To vede k lepším pracovním výsledkům.

X-LOCK příslušenství

Bosch Professional nyní nabízí širokou škálu nářadí a příslušenství X-LOCK pro každý způsob použití a pro všechny potřeby uživatelů.

SNADNO. RYCHLE. PŘESNĚ. PROFESIONÁLNÍ MĚŘICÍ PŘÍSTROJE BOSCH.

Větší produktivita při každé práci zahrnující měření, lokalizaci a nivelaci. Naše měřicí přístroje Bosch Professional přinášejí okamžité, přesné výsledky a nabízejí snadnou manipulaci a ještě efektivnější práci než kdy dříve.

Tvůj nový pomocník při měření.

Přesnost je klíčová. S laserovými dálkoměry, úhloměry a vodováhami Bosch je dosažení přesnosti hračka. Naše nářadí zaručuje rychlé
a přesné výsledky při každém měření, usnadňuje práci a zajišťuje preciznost každý den.

Pozdvihni svou nivelaci na vyšší úroveň.

Naše profesionální nivelační přístroje ti přinášejí pohodlí
a přesnost při každé nivelační práci na stavbě – i na delší vzdálenosti. Minimalizují vynaložené úsilí
a maximalizují efektivitu –
a pozdvihnou tvou výkonnost na
zcela jinou úroveň.

Seznam se s novým způsobem lokalizace.

Naše detektory, akumulátorové inspekční kamery, termokamery a termodetektory Bosch ti pomohou odhalit vše skryté a zajistí lepší přehled. Lokalizace neviditelného nebyla nikdy snazší.

EXTRÉMNĚ ROBUSTNÍ, MULTIFUNKČNÍ A PŘESNÝ. NOVÝ STAVEBNÍ ROTAČNÍ LASER.

Odborníci potřebují profesionální přístroje. Je to jediný způsob, jak zvládnout těžké úkoly za obtížných podmínek. S extrémně robustním rotačním laserem GRL 600 CHV Professional budeš mít vše pod kontrolou jak uvnitř, tak venku. Jeho moderní design s integrovaným prostorem pro akumulátor poskytuje extrémně spolehlivou ochranu proti prachu a vodě IP68.

Více než odolný.

Měnící se povětrnostní podmínky, prach, špína, voda a déšť – se všemi těmito obtížemi se setkáš na pracovišti.
To ale není problém pro GRL 600 CHV Professional. Díky revolučnímu designu, robustní konstrukci a vysoké třídě
ochrany, dělá svou práci bez kompromisů za všech okolností.

Jednoduše propojené.

Pracuj nyní intuitivněji než kdykoli předtím díky technologii Bluetooth: Ovládej přístroj snadno pomocí aplikace Remoteing Remote App a sleduj všechny funkce na svém chytrém zařízení, včetně nastavení dvojitého sklonu.

BOSCH PRO DOMÁCÍ KUTILY

Power for ALL.

Jeden akumulátor. Pro veškeré nářadí.
Pro každé nářadí vlastní akumulátor a vlastní nabíječku? To už je teď minulost: S akumulátorovým systémem „Power for ALL“ můžeš veškeré nářadí stejné napěťové třídy napájet pomocí stejného akumulátoru. Zároveň se nářadí vyznačuje delší dobou chodu na jedno nabití akumulátoru než kdykoli dříve – díky čipu Syneon.

Delší doba chodu.

Plná síla až do konce.
Uříznout více metrů a zašroubovat více šroubů – a to s konstantním výkonem. Čip Syneon dostane z tvého akumulátoru maximum. Přitom nedochází k poklesu energie při ubývajícím nabití akumulátoru, nýbrž nářadí pracuje na plný výkon až do konce.

BOSCH ZAHRADNÍ TECHNIKA

Krásný trávník, snadno posečený.

Nyní je péče o zahradu naprosto bezpracná. Naše robotické sekačky na trávu Indego sečou trávník za tebe – plně automaticky, čistě a tiše, bez nutnosti manuálního programování kalendáře, čímž se ušetří spousta času.

Ideální pro malé zahrady

Robotické sekačky Indego 350 a Indego
S+350. Už nikdy nebudeš muset sekat trávu svépomocí. Robotické sekačky Indego se postarají o údržbu trávníku za tebe. Stačí jednoduše zapnout – a ty můžeš vypnout. Sekačky s inteligentním navigačním systémem Logicut pokryjí trávník až o ploše 350 m². Díky Connected Technology je sekačku Indego S+ 350 dokonce možné snadno ovládat vzdáleně přes aplikaci.

Autonomní péče o trávník pro střední a velké zahrady

Robotické sekačky Bosch Indego M 700 a Indego M+ 700
Efektivní: Až o 40 procent rychlejší díky systematickému sečení v paralelních pruzích
Robustní: Delší životnost díky bezuhlíkovému motoru a vyměnitelnému akumulátoru
Inteligentní: Funkce „SmartMowing“ určuje optimální dobu sečení
Komfortní: Flexibilní péče o trávník pomocí hlasového asistenta Amazon Alexa.

Bosch nyní nabízí robotickou sekačku Indego M 700 a propojenou verzi Indego M+ 700 pro travnaté plochy do 700 metrů čtverečních. Jako jedna z prvních robotických sekaček na trhu používá Indego senzory a software pro mapování zahrady a přesné měření plochy trávníku. Inteligentní navigační systém „LogiCut“ umožňuje systematické sečení v paralelních pruzích na základě shromážděných údajů. Indego M 700 a Indego M+ 700 sekají až o 40 procent rychleji než robotické sekačky pracující na náhodném principu. Díky programu „LogiCut“ sekačky ví, které oblasti již sekaly a které ještě musí být posečeny. To šetří energii a je šetrné k trávníku, protože opakované přejíždění stejné oblasti náhodně může vést k trvalému poškození. Bezuhlíkové motory zvyšují efektivitu a životnost sekačky. Vytvářejí méně tepla, což také šetří energii. Další novinkou je, že robotické sekačky jsou napájeny vyměnitelným 18V akumulátorem z bateriového systému „Power for All“. V případě potřeby může uživatel akumulátor sám snadno vyjmout a vyměnit. Návštěva servisního střediska není nutná.

Ještě větší flexibilita pomocí hlasového asistenta Amazon Alexa a propojené platformy IFTTT

Spustit, pozastavit nebo vrátit sekačku do nabíjecí stanice - to vše je u modelu Indego M+ 700 možné pomocí hlasového ovládání Amazon Alexa. Další možnosti pro řízení robotické sekačky a přizpůsobení péče o trávník Vašim vlastním potřebám nabízí propojená platforma IFTTT na www.ifttt.com: Milovníci zahrady zde mohou propojit svůj model Indego M+ 700 s více než 700 produkty a službami. Kromě toho jsou oba modely Indego prezentovány v novém designu.