Svodič přepětí T1+T2+T3 Hakel HLSA25G-255/4+0
typ svodiče T1+T2+T3, jmenovité napětí AC 230 V, napěťová ochranná hladina 1,25 kV, impulzní výbojový proud (10/350 µs) 25 kA, jmenovitý výbojový proud (8/20 µs) 25 kA, maximální předjištění 250/125 A, síť TN-S, TT
Na poptávku
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 20% z ceníkové ceny
s DPH za ks
dokumenty
1
Produktový list (externí)
8502500611Svodič přepětí T1+T2+T3 Hakel HLSA25G-255/4+0 (CZ)
parametry
Počet pólů
4pól
typ svodiče
T1+T2+T3
napěťová ochranná hladina
1,25 kV
jmenovité napětí AC
230 V
typ napětí
AC
nejvyšší trvalé provozní napětí AC
255 V