Měnič Growatt MIN 3600TL-XE
Měnič Growatt MIN 3600TL-XE
jednofázový, 2 MPPT, 1 string na MPPT, komunikační rozhraní RS485 a USB, maximální vstupní výkon 5 040 W, jmenovitý výstupní výkon 3 600 W, krytí IP 65
Na poptávku
Cena s DPH
Cena bez DPH
Číslo položky: 8500810181
Katalogový kód: 9SHFL
Výrobky značky: Growatt
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 5% z ceníkové ceny
parametry
značka Growatt
hybridní provoz NE
jmenovitý výstupní výkon 3 600 W
krytí IP 65
šířka 375 mm
výška 350 mm
hloubka 160 mm
hmotnost 10,8 kg
maximální vstupní výkon 5 040 W