Stanice nabíjecí Solinteg ECA-S11K-BS0
montáž na zeď, jmenovité napětí 400 V, krytí IP 65, maximální nabíjecí proud 16 A, nabíjecí výkon 11 kW, RS485, nabíjecí kabel 5 m s konektorem typ 2 – zásuvka
Na poptávku
Nový Bydžov
Cena s DPH
Cena bez DPH
Číslo položky: 8500616735
Katalogový kód: CL8ZC
Výrobky značky: Solinteg
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 3% z ceníkové ceny