Měnič hybridní GoodWe GW6000-ET-20 - AFCI
3fázový, 2 MPPT, Wi-Fi, LAN, Bluetooth, RS485, CAN, hybridní provoz, maximální vstupní výkon 9 600 W, jmenovitý výstupní výkon 6 000 W, krytí IP 66
Na poptávku
Cena s DPH
Cena bez DPH
Číslo položky: 8500616700
Katalogový kód: HUS4X
Výrobky značky: GoodWe
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 3% z ceníkové ceny
s DPH za ks
dokumenty
1
Produktový list (externí)
Měnič hybridní GoodWe GW_CZ
parametry
značka GoodWe
hybridní provoz ANO
jmenovitý výstupní výkon 6 000 W
krytí IP 66
šířka 496 mm
výška 460 mm
hloubka 221 mm
hmotnost 23 kg
maximální vstupní výkon 9 600 W