Rozvodnice Eaton Xboard BF-U-3S-6/144-D125
třístupňová, montáž zapuštěná, krytí IP 30, materiál kov, třída ochrany I, mechanická odolnost IK 08, 24 modulů v řadě, řady 6, moduly 144, šířka 587,5 mm, výška 1 068 mm, hloubka 125 mm
V centrálním skladu
Můžete mít 18. 5. v prodejně
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 21% z ceníkové ceny
moduly
144
řady
6
šířka
587,5 mm
hloubka
125 mm
výška
1 068 mm