Rozvodnice Eaton BF-U-3S-5/120-D125
montáž zapuštěná, krytí IP 30, materiál kov, třída ochrany I, mechanická odolnost IK 08, 24 modulů v řadě, řady 5, moduly 120, šířka 587,5 mm, výška 918 mm, hloubka 125 mm
Cena bez DPH
Číslo položky: 8500231426
Katalogový kód: K3L00
Výrobky značky: Eaton
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 21% z ceníkové ceny
parametry
značka Eaton
moduly 120
řady 5
modulů v řadě 24
krytí IP 30
šířka 587,5 mm
hloubka 125 mm
výška 918 mm