Rozvodnice Eaton BF-U-3S-4/96-D125
montáž zapuštěná, krytí IP 30, materiál kov, třída ochrany I, mechanická odolnost IK 08, 24 modulů v řadě, řady 4, moduly 96, šířka 587,5 mm, výška 768 mm, hloubka 125 mm
Cena bez DPH
Číslo položky: 8500231425
Katalogový kód: U8L71
Výrobky značky: Eaton
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 21% z ceníkové ceny
parametry
značka Eaton
moduly 96
řady 4
modulů v řadě 24
krytí IP 30
šířka 587,5 mm
hloubka 125 mm
výška 768 mm