Rozvodnice Eaton Xboard BF-U-3S-4/132-D125 IP 30
třístupňová, montáž zapuštěná, krytí IP 30, materiál kov, třída ochrany I, mechanická odolnost IK 08, 33 modulů v řadě, řady 4, moduly 132, šířka 749,5 mm, výška 768 mm, hloubka 125 mm
Na poptávku
Cena s DPH
Cena bez DPH
Číslo položky: 8500231424
Katalogový kód: F2SKT
Výrobky značky: Eaton
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 21% z ceníkové ceny
parametry
značka Eaton
moduly 132
řady 4
modulů v řadě 33
krytí IP 30
šířka 749,5 mm
hloubka 125 mm
výška 768 mm