Stykač Eaton Z-SCH230/25-31
Stykač Eaton Z-SCH230/25-31
jmenovitý proud 25 A, jmenovité napětí AC 400 V, ovládací napětí 230 V, kontakty 3× zapínací, 1× vypínací
Vyberte si prodejnu
Dostupné jen v (1) prodejně
Cena s DPH
Cena bez DPH
Číslo položky: 8500231280
Katalogový kód: 6VBJT
Výrobky značky: Eaton
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 21% z ceníkové ceny
parametry
značka Eaton
jmenovitý proud 25 A
Počet pólů 4pól
typ Z-SCH230/25-31
jmenovité napětí 440 V
ovládací napětí 230 V
jmenovité napětí AC 400 V