Svodič přepětí T2 Eaton SPCT2-280/3
typ svodiče T2, jmenovité napětí AC 230 V, napěťová ochranná hladina 1,4 kV, jmenovitý výbojový proud (8/20 µs) 20 kA, síť TN-C
Na poptávku
Cena s DPH
Cena bez DPH
Číslo položky: 8500231000
Katalogový kód: 365P2
Výrobky značky: Eaton
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 21% z ceníkové ceny
parametry
značka Eaton
Počet pólů 3pól
typ SPCT2-280/3
typ svodiče T2
napěťová ochranná hladina 1,4 kV
jmenovité napětí AC 230 V
typ napětí AC
nejvyšší trvalé provozní napětí AC 280 V