Svodič přepětí T1+T2 Eaton SPBT12-280/3
typ svodiče T1+T2, jmenovité napětí AC 230 V, napěťová ochranná hladina 1,5 kV, impulsní výbojový proud (10/350 µs) 12,5 kA, jmenovitý výbojový proud (8/20 µs) 25 kA, maximální předjištění 160 A, síť TN-C
V centrálním skladu
Můžete mít 19. 5. v prodejně
Cena s DPH
Cena bez DPH
Číslo položky: 8500230994
Katalogový kód: 436S8
Výrobky značky: Eaton
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 21% z ceníkové ceny
parametry
značka Eaton
Počet pólů 3pól
typ SPBT12-280/3
typ svodiče T1+T2
napěťová ochranná hladina 1,5 kV
jmenovité napětí AC 230 V
typ napětí AC
nejvyšší trvalé provozní napětí AC 280 V
impulzní výbojový proud (10/350 µs) 12,5 kA
jmenovitý výbojový proud (8/20 µs) 25 kA
maximální předjištění 160 A