Tlačítko se signálkou Eaton Z-PUL230/SS
2 zapínací kontakty, 1× LED oranžová, jmenovité napětí LED 230 V AC/DC
Na poptávku
Cena s DPH
Cena bez DPH
Číslo položky: 8500230713
Katalogový kód: K103J
Výrobky značky: Eaton
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 21% z ceníkové ceny
bez DPH za bal.
s DPH za bal.
Nejnižší prodejní cena v době 30 dnů před poskytnutím slevy
bez DPH za bal.
s DPH za bal.
Aktuální prodejní porovnávací cena po slevě 21% z ceníkové ceny
bez DPH za ks
s DPH za ks
parametry
značka Eaton
jmenovitý proud 16 A
jmenovité napětí 250 V