Svodič přepětí T2 OEZ SVC-350-3-MZ
typ svodiče T2, jmenovité napětí AC 230/400 V, napěťová ochranná hladina 1,5 kV, jmenovitý výbojový proud (8/20 µs) 20 kA, maximální předjištění 125 A, síť TN-C
Skladem u dodavatele
Můžete mít 27.05. v prodejně
Cena s DPH
Cena bez DPH
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 15% z ceníkové ceny
parametry
Počet pólů
4pól
typ
SVC-350-3-MZ
typ svodiče
T2
jmenovité napětí AC
230/400 V
typ napětí
AC
napěťová ochranná hladina
1,5 kV
nejvyšší trvalé provozní napětí AC
350 V
jmenovitý výbojový proud (8/20 µs)
20 kA
maximální předjištění
125 A