Rozvaděč elektroměrový na fotovoltaiku DCK Helga 2H-N-C/63A-QM+FV pilíř 63 A
kombinace elektroměrového pilíře ER212 a zásuvkové skříně ZS16/16, řešení pro novostavby a dočasné připojení na stavbě, k osazení dvousazbového třífázového elektroměru, vývodní vypínač, monolitické provedení skříně, výzbroj pro HDO, montáž pilíř, jmenovitý proud 63 A, distribuční síť ČEZ, EG.D, mechanická odolnost IK 10, krytí IP 44, maximální průřez vodičů do 16 mm2, rozměry 470×1 810×220 mm, pro EG.D bez připojení FVE
Na poptávku
Cena s DPH
Cena bez DPH
Číslo položky: 8500184026
Katalogový kód: KK8AR
Výrobky značky: DCK
popis
  • Elektroměrový rozvaděč – výzbroj: 1× jistič 1f. 2 A char. B pro HDO, 1× svorkovnice PEN, řadové svorky
  • Zásuvková skříň – výzbroj: 1× proudový chránič, 2× zásuvka 230 V / 16 A, 1× zásuvka 400 V / 16 A 5pól, jištění 1× 16A / 1P, 1× 16A / 3pól
  • Informace o ceně
    Aktuální prodejní cena po slevě 18% z ceníkové ceny
    parametry
    jmenovitý proud 63 A
    montáž pilíř
    Distribuční síť ČEZ, EG.D
    výzbroj pro HDO ANO
    krytí IP 44
    rozměry 470×1 810×220 mm
    materiál termoset
    mechanická odolnost IK 10
    šířka 470 mm
    výška 1 810 mm
    hloubka 220 mm
    maximální průřez vodičů do 16 mm²