Rozvaděč elektroměrový na fotovoltaiku DCK ER212/NKP7P-C/63-QM+FV pilíř 63 A
k osazení dvousazbového třífázového elektroměru, vývodní vypínač, monolitické provedení skříně, výzbroj pro HDO, montáž pilíř, jmenovitý proud 63 A, distribuční síť ČEZ, EG.D, mechanická odolnost IK 10, krytí IP 44, materiál termoset, rozměry 470×1 810×220 mm, pro EG.D bez připojení FVE
V centrálním skladu
Můžete mít 18. 5. v prodejně
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 18% z ceníkové ceny
parametry
jmenovitý proud
63 A
montáž
pilíř
Distribuční síť
ČEZ, EG.D
výzbroj pro HDO
ANO
rozměry
470×1 810×220 mm
šířka
470 mm
výška
1 810 mm
hloubka
220 mm
maximální průřez vodičů
16 mm²